Terved juuksed

METHODE VITALISANTE KOMPLEKSNE HOOLDUSMEETOD KUIVALE PEANAHALE JA KUIVADELE JUUSTELE

Teid häirivad haprad juuksed ja peanaha kihelus? Need on vaieldamatud märgid peanaha lipiidide tasakaalu rikkumisest. Lipiidide puudujääk tingib kõrgenenud tundlikkuse ja ebamugavustunde. Tagajärjed võivad olla üsna tõsised kuni juuste väljalangemiseni välja. Väga heaks lahenduseks on Methode Vitalisante sarja tooted!

► Unikaalne aktiivne kompleks aktiveerib rasunäärmete tööd (+68%)

► Peanaha olukord paraneb märgatavalt, lipiidide tasakaal taastatakse, naha pinguloleku tunne, ärritus ja kihelus kaovad

► Juuksed muutuvad terveks ja ilusaks

► Luuakse optimaalsed tingimused tugevate juuste kasvuks

 

visalisante-shampoo

LIPOKERINE B

Lipokerine B šampoon kuivale peanahale

(250 ml) Hind: 17. 8.50

Lipokerine B concentrate

Pehmetoimeline šampoon on loodud lahendamaks haprate ja kuivade juuste probleeme, samuti kaotamaks peanaha kihelustunnet. Kõrge efektiivsusega lipoaminohapped lisavad kuivadele, kahjustatud juustele elastsust ja siledust. Juuksed muutuvad kuulekamaks ja kergesti kammitavaks.

 

visalisante-ergines

 

 

ERGINES B

Ergines B losjoon kuivale peanahale

(100 ml) Hind: 22.- 11.-

Ergines B toob ebameeldivatele tunnetele hetkega kergenduse! Vedelik stimuleerib rasunäärmete sekretsiooni, tugevdab peanaha hüdrolipiidset barjääri, kaotab ärrituse ja pinguloleku tunde. Loob optimaalsed tingimused tervete ja ilusate juuste kasvuks.

 

 

visalisante-genesicap

 

GENESICAP PLUS

Genesicap Plus õli kuivale peanahale

(15 ml) Hind: 27.- 13.50

Toode on välja töötatud spetsiaalselt väga kuivale peanahale. Koostisse kuuluv õli aitab kaasa peanaha regenereerimisele, muutes naha elastsemaks. Vahend kaotab kiiresti ebameeldiva pinguloleku ja kihelustunde, normaliseerib juuksekasvuks vajalikud tingimused, hoiab ära kõõma tekkimise.

 

visalisante-visab

 

VISAROME DYNAMIQUE B

Visarome Dynamique B aroomikompleks kuivale peanahale

(30 ml) Hind: 31.- 15.50

Vedelik sisaldab kõrge efektiivsusega eeterlike õlide kompleksi, mis stimuleerib peanaha vereringet ja ainevahetust. Rasunäärmete töö normaliseerub, peanaha seisukord paraneb. Juuksed muutuvad tugevamaks, nende kasv normaliseerub.