Terved juuksed

Juuksetervisekeskus pakub ettevõtetele Tervisepäeva oma töötajate motiveerimiseks ja hea tervise hoidmiseks.

Otsid koostööpartnerit? Pakume end koostööpartneriks asutustele, firmadele kes soovivad tõsta oma töötajate motivatsiooni ja tervist. Viies oma töötajad tippu, aitad iseennast.

Screen-Shot-2014-10-13-at-16.17.53

Tervisepäeva raames saab meilt tellida trihholoogi (peanaha ja juuste spetsialisti) ja massööri oma töökohale, kes teostavad soovijatele peanaha ja juuste uuringu ja massaaži. Teenuseid saab ka eraldi tellida. Korralduslik pool on meie poolt. Vajame ainult kontaktisikut, kes töötajaid teavitaks. Hinnad on soodsad.

Meie ettevõtte trihholoogid on käinud juba paljudes suuremates ja väiksemates asutustes/ettevõtetes. Erinevad linna- ja vallavalitsused, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, Swedbank, Tallinna Küte AS jne, kes on jäänud päevaga väga rahule. See annab väikese vahelduse tööle ja mis kindlasti lisab inimeste tegemisse uut motivatsiooni ja energiat.

Tervisepäeva raames on töötajal võimalik saada osa: Juuste ja peanaha uuringust. See ei sega tavapärast töörütmi, ühe inimese peale kulub 20-30 minutit. Ajad registreeritakse ette.

Massaažidest võimalus valida: peamassaaž, lõõgastav seljamassaaž, kontorimassaaž 15 minutit. Kestvus sõltuvalt kliendi protseduuri valikust, kas 15min, 20min või 30 min.

Hinnad kokkuleppel (sõltub inimeste arvust); hinnale võib lisanduda transpordikulu kui koht asub väljaspool Tallinna.

Teenuseid on võimalik tellida Tallinna piires ja ka väljaspool. Teenust tellides palun kliendil tagada piisav ruum massaažilauale, kõik ülejäänu on meie poolt (muusika, rätikud, massaažiõli ja- kreemid jms). Massaaži saab teha ka kerges rõivastuses ilma õlisid kasutamata. Trihholoogi tööks oleks vajalik 2-3 ruutmeetrine pind, laud, tool ja elektri olemasolu ruumis. Võimalus tellida 1-2 trihholoogi. Üks trihholoog jõuab teenindada 13-15 klienti.

Kui hoolitsete oma töötajate tervise eest, kannate sellega hoolt oma firma arengu eest! Töötajad kellel on istuv tööviis kurdavad et neil on pea- ja seljavalud. Need tulenevad sundasendi põhjustatud lihaspingetest ja üldjuhul need ei leevendu ka siis kui on puhkepäevad. Istuv töö nõrgestab ka immuunsüsteemi ja soodustab kergemini haigestumisi. Massaaž aitab toniseerida lihaseid ja ennetada haigestumisi.

Meie armas kollektiiv.
Küsi pakkumist

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon:

Kirja sisu: