Terved juuksed

JUUSTE- JA PEANAHAUURING
Uuringu käigus saad rohkem teada oma peanaha ja juuste olukorrast, saad väärtuslikke nõuandeid õigeks hoolduseks. Probleemide korral leiame põhjuse ja soovitame ravi, mis on sobiv just Sinule. 

RAVIHOOLDUS
Ravihoolduse käigus puhastatakse peanahk ja juuksed mustusest ja tootejääkidest. Protseduur on lõõgastav ja tunned, kuidas peanahk ja juuksed saavat uut elujõudu. 

UURING KOOS RAVIHOOLDUSEGA
Suurepärane võimalus koos juuste- ja peanahauuringuga saada ka koheselt juukseid ja peanahka puhastav ravihooldus Sulle sobivate toodetega.

OSOONITERAAPIA
Osooniteraapia on peanahka desinfitseeriv ja vereringet stimuleeriv ravihooldus. Sobib kõikide peanaha probleemide raviks, nagu seda on kõõm, sügelus, psoriaas, peanaha põletik, juuste väljalangemine jne. 

VAAKUM-LÜMFIMASSAAŽ
Vaakum-lümfimassaaž on eriti tõhus hooldus juuste väljalangemise puhul. Puhastades ja aktiveerides efektiivselt vereringet, saab juuksesibul paremini kätte toitaineid ja hapnikku, mis on aluseks juuste normaalse kasvu tagamiseks. 

LASERRAVI
Laserravi on üks kõige kaasaegsemaid juusteravi meetoteid, mis aitab mehi ja naisi, kes kannatavad juuste hõrenemise või kiilanemise all. Aitab kaasa juuste kasvu parandamisele kiilanevatel kohtadel. Aitab saavutada paremad ja paksemad juuksed. 

JUUKSEHOOLDUSED
Juuksehooldused on vajalikud ennekõike neile, kellel on probleemsed juuksed. Kuid samuti on juuksehooldused mõnusalt lõõgastavad ja sobivad hästi juukseprobleemide ennetamiseks. Enne hooldust valitakse just Sinu juuksetüübile sobiv hooldus. 

Ostukorv
Registreeru kliendiks

Eesnimi (nõutav)

Perekonnanimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon (nõutav)