biotiin 2

Biotiin-Ilu vitamiin juustele, küüntele ja nahale

16.20

Toote kirjeldus

Biotiin ehk vitamiin B7 on üks B-grupi vitamiinidest, mis toimib meie organismis koensüümina, võttes osa valkude, rasvade ja süsivesikute ainevahetusest. 1 kapsel sisaldab kõrges annuses 500 mikrogrammi biotiini.

Biotiin tuntud ka ilu vitamiinina kuna aitab hoida juukseid, küüsi ja nahka normaalsena.

Biotiin on üks tähtsamaid vitamiine kasvamise, sh rakkude kasvamise ja uuenemise tagamisel. Biotiin võtab osa paljudest protsessidest meie organismis, aidates kaasa normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele ning makrotoitainete ainevahetusele. Paljude erinevate ülesannete kõrval aitab biotiin hoida ka limaskesti normaalsena ning toetab psühholoogilisi funktsioone.

 

ANNUSTAMINE: 1 kapsel päevas koos toiduga või vastavalt arsti või apteekri soovitusele.Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Sisaldus päevase annuse kohta Päevane annus 1 kapsel sisaldab 500 mcg biotiini (1000% NRV*). *NRV-päevane võrdluskogus täiskasvanutel

 

KOOSTIS:(allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES) paksendaja tselluloos, riisipulber, kapslikate hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, biotiin.

 

Hoiatused Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

 

Päritoluriik Inglismaa

Lisainfo

Suurus

90TK