Terved juuksed

29.37

Kirjeldus

 

Toidulisand on mõeldud naistele, kellel esineb juuste väljalangemist, mis võib olla tingitud madalast ferritiini tasemest veres. Toidulisand sisaldab aminohapet L-Lüsiini, vitamiin B12 ja C-vitamiini. Vitamiin B12 aitab punaliblede normaalsele moodustumisele veres ning koos vitamiin C-ga aitavad vähendada väsimust ja kurnatust. Kompleks sobib kasutamiseks ka rauavaeguse puhul.

Päevane annus 1 tablett sisaldab:  *%NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel vitamiin C 24mg (30%*); Vitamiin B12 3mcg (120%*);  ‹ž ‹<ž<Raud (Ferrous Fumarate) 24mg (171%*);L-Lüsiin 500mg

Toode on ka nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaproduktide, laktoosi-, pähklite-, sulfiti-, selleri-, kala-, kooriklooma- ja pärmivaba. Sobib samuti ka taimetoitlastele.

Annustamine: 1 tablett päevas koos toiduga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust, kui arst pole soovitanud midagi muud.

Hoiatused: Mitte kasutada samaaegselt teiste rauda sisaldavate preparaatidega ja antibiootikumidega ning 2 tunni jooksul peale manustamist mitte tarvitada teisi ravimeid. Raud võib tundlikel inimestel põhjustada kerget kõhuärritust. Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal ning kui planeerite rasestuda. Toidulisand sisaldab rauda, mis võib ülemäära tarbides olla ohtlik lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Koostisosad: L-Lüsiin hüdrokloriid, happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, mahuaine tselluloos, raud (Ferrous Fumarate), glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitajad atsetüleeritud mono- ja diglütseriidid, toiduvärvidtitaandioksiid ja raudoksiid, vitamiin C (askorbiinhape) paksendaja ristseotud tselluloosikummi, paakumisvastane aine ränidioksiid, emulgaator stearhape, paakumisvastaned aine magneesiumstearaat, vitamiin B12 (tsüanokobalamiin). Netokogus: 92,7g

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi . Säilitada toatemperatuuril, kuivas. Parim enne lõppu: vt. pakendi küljel.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.1, Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa.

Maaletooja: MPharma OÜ

 

Lisainfo

Suurus