Terved juuksed

TRICODERM 

Biotehnoloogia doktori Sebastiano Zappala poolt Soomes välja töötatud juuksehooldustoodete sari enamus peanahaprobleemide raviks või nende leevendamiseks (krooniliste ja geneetiliste haiguste puhul nagu psoriaas, dermatiit, kiilanemine vm). Tooteid on lihtne kasutada, nad on hüpoallergeenilised ja testitud mikrokaameraga. Toodetakse Itaalias.

MEDICEUTICALS

Mediceuticals Laboratories Fort Worth´is, Texases pakub ja arendab unikaalseid nahahaiguste tooteid, mis tagavad optimaalse peanaha ja juuste tervise. Tooted on dermatoloogiliselt ja laboratoorselt testitud. Toodetakse USAs, Texases.

CRESCINA

Tegemist on tootega, mis on ette nähtud hõrenenud juuksepiirkondadele, kus juuksefolliikulid ei ole täielikult hävinenud ja seega on võimalik juuste füsioloogiline tagasikasvamine ning kompleksne kaitse väljalangemise eest. Vahend on sobiv nii naistele kui ka meestele, kellel on mure juuste hõrenemise ehk seisundi pärast, kui juuksed kasvavad tagasi aina õhemad seni, kuni juuksesibulad on hävinenud ja juuksed enam tagasi ei kasva.

LA BIOSTHETIQUE

Selles sarjas on kombineeritud elu ja ilu, bioloogia ja esteetika. Ühendatakse uusimad teadusuuringud ja looduslikud koostisained. Kriteeriumiks on isiklik lähenemine igale nahatüübile ja igasugustele juustele.

Ostukorv