Terved juuksed

EDITION DE LUXE LUKSUSLIK KOMPLEKSHOOLDUS JUUSTELE PÄRLITE JA ŠAMPUSE BAASIL

Supelda šampuses, nautida pärlite helkivat sära, tunnetada voogava siidi kõige õrnemat puudutust… Kas ka Teie unistate luksuslikust naudingust? Uus sari Edition de Luxe pakub Teile ja Teie juustele imelist, hõrku naudingut. Kõige väärtuslikumad koostisosad ümbritsevad hoolega igat juust, kingivad täiusliku läike, elastsuse ja siidja pehmuse. 

► Šampuse ja pärli ekstraktid tagavad juustele energialaengu ja glamuurse sära

► Looduslik siid annab juustele elujõudu ja tugevdab neid pikaks ajaks

► Šampoon, ekspress-hooldus ja intensiivne hooldus kõik koos teevad juuste hooldamisest kõrgema taseme SPA-rituaali

► Edition de Luxe elegantses mustas karbis – see on ideaalne kingitus

delux-bain

BAIN DE LUXE

De Luxe šampoon pärli ja šampuse ekstraktidega

(200 ml) Hind: 47.-

Luksuslik šampoon elavdab ja taastab juuksed ja peanaha. Fööni, värvijate ja teiste stressifaktorite tulemusena kahjustatud juustele taastatakse elastsus. Väärtuslikud aktiivsed komponendid (traditsioonilise hiina meditsiini ravimtaimede ekstraktid, siidiproteiinid, pantenool) tagavad võrratu „siidja“ tulemuse, taastavad kutiikuli, toetavad juuste optimaalset niiskust. Loodusliku pärli ekstrakt lisab juustele pimestava läike.

 

 

delux-soin

 

SOIN DE LUXE

De Luxe pihustatav palsam pärli ja šampuse ekstraktidega

(150 ml)Hind: 53.-

Kõrge efektiivsusega ekspress-hooldus annab hetkega nõrkadele, stressis juustele elujõu ja luksusliku sära. Aitab välismõjudele tundlikel juustel paremini toime tulla igapäevase stressiga. Traditsioonilises hiina meditsiinis kasutatavate taimede õitest, viljadest ja juurtest, opuntia (kaktuseline), moringa, šampuse ja punavetikate ekstraktidest, siidiproteiinidest ja looduslikust pärlist koosnev aktiivsete komponentide kompleks toimib intensiivse SPA-teraapiana.

 

delux-masque

 

MASQUE DE LUXE

De Luxe mask (juukseid taastav SPA-hoolitsus pärli ja šampuse ekstraktidega)

(100 ml) Hind: 59

Kõrge efektiivsusega luksuslik hooldus annab nõrkadele, kahjustatud juustele elujõu ja kingib täiusliku briljantse sära. Juuksestruktuur taastatakse väljast- ja seestpoolt, juuksed muutuvad vastupidavamaks igapäevase stressi mõjudele. Hinnalised hooldavad koostisosad, s.h. aktiivsete komponentide kompleks traditsioonilises hiina meditsiinis kasutatavate taimede õitest, viljadest ja juurtest, toidavad juukseid kõikide ainetega, mis on vajalikud juuste terveks välimuseks ja pimestavaks iluks!

REGISTREERU TEENUSELE

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Lisa info: