Terved juuksed

CURL HOOLDUS LOKKIS JUUSTELE

 

Isepäised lokkis juuksed vajavad õigeid tooteid, muidu muutuvad nad kiiresti tõrksateks ja kuivaks, sest loomulik rasu peanahast ei jõua mööda kurvilist juust kuni lõpuni ja ei kata neid loomuliku kaitsekihiga. Lokkidelt kaob eraldatus ja vetruvus, nad muutuvad elututeks, kuivadeks ja kahusteks. Päeva jooksul lokid venivad välja või öösel muutuvad lamedaks. La Biosthetique liin CURL annab lokkis ja laines juustele just seda, mida vaja – õrnatoimelise hoolduse ja kergekaalulise hoidmise, elastse vetruvuse ja alluvad lokid.

Natural Moisturising Factors (naturaalsed niisutavad toimeained) lisavad siidisust, sära ja elastsust. Uut tüüpi Bounce Back Polymer lisab vetruvust ja säilitab lokkide kuju kauemaks. Lokkidele on antud kaunis vetruvus, on kergesti viimistletavad ja pikaajalise loki säilitavusega kaunid, elavad lokid siidise läikega.

 

curl-activator

 

CURL ACTIVATOR 

Lokkide aktiveerija 200ml 16.- Laost otsas

Aktiveerib ja toetab lokkis juuste vetruvust, lisab niiskust, märgatavat hoidmist ja elastsust. Kanna toode kuivadesse või kergelt niisketesse juustesse. Mitte loputada.

 

 

 

 

CURL CARE ŠAMPOON curl-shampoo

Õrnalt puhastav šampoon lokkis juustele 250ml 16.- Laost otsas

Õrn puhastus ja hooldus lainelistele ja lokkis juustele, lisab niiskust ja läiget.

 

 

 

 

 

 

CURL DEFINING CREAM curl-cream

Lokkide esiletooja 150ml 16.- Laost otsas

Hooldab ja eraldab lokkis juuksed, kerge fikseeringuga. Kanna niisketesse juustesse, ideaalne kuivatamiseks loomulikult või difuuseriga