Terved juuksed

ANTI-AGE VANANEMISVASTANE RAKUAKTIIVNE KOMPLEKSTERAAPIA JUUSTELE JA PEANAHALE11041726_863967310334706_340651534989996296_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aja jäljed on nähtavad nii nahal kui ka juustel. Siinkohal tulevad appi kõrge efektiivsusega taimsete rakuekstraktidega tooted. Uus Dermosthetique anti-age sari tugevdab organismi enda rakke. Ravikosmeetika kompleksprogrammi toime tulemuseks on tihedad, tugevad juuksed ja elastne, prink nahk!

Sarnaselt nahaga vananevad ka juuksed. Muutuste ennetamiseks tuleb võimalikult vara alustada Dermosthetique intensiivsete juuste ja peanaha hooldustoodete kasutamist. Tooted avaldavad sihipärast mõju peamistele vananemise põhjustele ja käivitavad loomulikud taastumisprotsessid. See sari on teie juuste tõeline nooruseallikas!

Revolutsiooniline vananemisvastane tehnoloogia, millel ei ole kosmeetikaturul analooge

 Ainulaadselt efektiivsed hooldustulemused

► Rakulised taimeekstraktid soodustavad peanaha regenereerimist

► Juuksed muutuvad tugevamaks ja vastupidavamaks

► Hoitakse ära juusteotste lõhenemine ja juuste murdumine

► Suurema kohevuse ja juuste parema struktuuri jaoks

antiage-shampoo-f

SHAMPOOING ACTIF F

Anti Age Actif F rakuaktiivne šampoon õhukestele juustele

(200 ml) Hind: 26.- Laost otsas

Puhastab õrnalt juukseid ja peanahka. Kõrge efektiivsusega aktiivne kompleks tugevdab juuksekarva väliskihti, takistades selle enneaegset nõrgenemist, revitaliseerib peanahka ning aeglustab vananemise protsesse. Peanahk valmistatakse optimaalselt ette edaspidiseks anti-age hoolduseks või juuste väljalangemise vastasteks protseduurideks. Õhukesed juuksed muutuvad kohevamaks.

 

 

antiage-shampoo-n

SHAMPOOING ACTIF N

Anti Age Actif N rakuaktiivne šampoon normaalsetele juustele

(200 ml) Hind: 26.- Laost otsas

Puhastab õrnalt juukseid ja peanahka. Kõrge efektiivsusega aktiivne kompleks tugevdab juuksekarva väliskihti, neutraliseerib vabad radikaalid, revitaliseerib peanahka ning aeglustab vananemise protsesse. Lihtsustab märgade juuste kammimist. Peanahk valmistatakse optimaalselt ette edaspidiseks anti-age hoolduseks või juuste väljalangemise vastasteks protseduurideks

 

antiage-chute

THERAPIE ANTI-CHUTE

Therapie Anti-Chute rakuaktiivne seerum vananemisega kaasneva juuste väljalangemise ja hõrenemise vastu

(10 ampulli x 10 ml) Hind: 108.- 54.- Laos 1tk

Innovaatiline koostis (rakuliste füto- ja glükoekstraktide, vitamiinide, mikroelementide ja aminohapete kombinatsioon) taastab juuste folliikulid ning loob ideaalse keskkonna maksimaalselt aktiivse juustekasvu jaoks. Juuksed muutuvad tugevamaks ja kohevamaks. Ajutine juuste väljalangemine, difusioon ja geenidest tingitud alopeetsia meestel väheneb kolmandiku võrra juba kahe kuu möödudes! Juustekasvu protsent tõuseb 121%-ni!

 

antiage-elixir

ELIXIR REVITALISANT

Anti Age Elixir Revitalisant rakuaktiivne vedelik peanahale

(100 ml) Hind: 27.- Laost otsas

Kaitseb ja pikendab peanahas leiduvate „vananemisvastaste“ rakkude eluiga. Elixir Revistalisant sisaldab kõrgkvaliteetseid taimseid ekstrakte (liposomaalne inkapsuleeritud rakuline fütoekstrakt, leesika ja india padauki glükoekstrakt), mis tagavad optimaalsed tingimused rakkude elutalituseks. Juuksed saavad stiimuli tervislikuks ja aktiivseks kasvuks.

 

 

antiage-fluide

FLUIDE VOLUME

Keratiinirikas Fluide Volume kohevuse andmiseks õhukestele juustele

(150 ml) Hind: 24.- Laost otsas

Fluide Volume – tõeline ehitusmaterjal õhenevatele juustele. Toode katab iga juuksekarva, andes juustele märgatavalt suurema kohevuse, tekstuuri ja läike ning kõike seda ühe hetkega! Vedelik seob sügaval juuste sees niiskust, lisab juustele siidisust ja elastsust ning päevalilleekstrakt ja UV-filter kaitsevad juukseid päikese eest.