Terved juuksed

ANTI-PELLICULAIRE RAKUAKTIIVNE INTENSIIVNE KÕÕMAVASTANE HOOLDUS TUNDLIKULE PEANAHALE

Enamikul juhtudel on peanahal millel on eelsoodumus olla tundlik või kiiresti ärrituv, tulemuseks korduv või püsiv kõõm. Tihti on abistajateks ka stress ja välised faktorid. Mikroorganismid, mis põhjustavad mitte ainult ajutist kahjustust nahapinnale vaid tekitavad põletikulise ärritusprotsessi tundlikus nahas. Mille tulemusena tekib veelgi rohkem kõõma ja seda paremini saavad areneda kõõma tekitavad mikroobid. Tekib suletud ring: ärrituse tagajärjel tekivad katud, peanahk on nõrgestatud, nahk muutub tundlikuks ja põletikuliseks, kergesti haavatavaks väliskeskkonna poolt, halveneb juuste kasv ja kvaliteet. Hooldustooted DERMOSTHETIQUE ANTI-PELLICULAIRE liinist on intensiivse toimega ravi mis lahendab mõlemad probleemid – tundlikkuse ja kõõma. Need on uut tüüpi aktiivsed komponendid ja toimeained mis leevendavad ka tundlikkuse tekkemehhanisme. Kõõma tekke nõiaring saab murtud! Kõõma tekitavad mikroobid on likvideeritud. Häiritud, hüperaktiivne sarvestumisprotsess on normaliseeritud Tundlik peanahk on pikajaliselt rahustatud ja on vastupidavam stressile! Kõõm kaob ja on peatatud uute kattude teke, peanahk on rahunenud; punetus, ärritus ja sügelus on kadunud! Terve peanaha tasakaal on taastatud. Taastab juuste sära, siidisuse ja pehmuse, peanahk on vabanenud kõõmast ja on vähenenud juuste väljalangemise risk.

pellic-peeling

PEELING APAISANT

Intensiivne sügavpuhastav rahustava toimega eelhooldus kinnisele kõõmale.

(20ml) Hind: 6.- Laost otsas

Hoolduse alustuseks, aitab eemaldada peanahalt kinnise kõõma ja rahustada ärritunud nahka. Tugevdab peanaha vastupanuvõimet.

Toimeaeg 10-15 minutit.

 

 

 

pellic-shampoo

SHAMPOOING APAISANT

Raviv šampoon

(200ml) Hind: 26.- Laost otsas

Õrnalt puhastab ja rahustab peanahka, põhjalikult kuid väga õrnalt eemaldab peanahalt kõõma. Normaliseerib mikroobset floorat ja taastab peanaha normaalse PH.

Suurendab peanaha vastupanuvõimet sisemisele ja välimisele stressile. Sobib pikaajaliseks kasutamiseks!

 

 

 

pellic-baume

BAUME APAISANT

Sära andev ja rahustav juuksepalsam

(150ml) Hind: 16.- Laost otsas

Raviv palsam, mis koheselt rahustab ärritusi ja võitleb effektiivselt kõõma tekke põhjustega. Juustele toimib palsamina, annab kauni sära ja pehmuse. Peale pesu, kandes otse peanahale, masseeri nahka sisse ja seejärel kammi juustesse, lase toimida 1 minut ja loputa.

 

 

 

pellic-lotion

 

LOTION APAISANTE

Raviv losjoon

(100ml) Hind: 27.- Laost otsas

Taastab PH tasakaalu ja hoiab rahulikuna ärritunud peanaha. Tulemus on püsiv, peanahk on lõõgastunud ja kõõmavaba. Toode jääb nahale.