Terved juuksed

di9rkA7xT

METHODE SOLEIL PÄIKESEKAITSE TOOTED JUUSTELE 

Päikesevannid annavad meile energiat ja loovad hea meeleolu, samas juustele ja nahale on see omamoodi stress. La Biosthetique päikesekaitse sarja tooted hoolitsevad juuste ja naha eest, kaitstes neid nii päikese käes viibides kui pärast seda. Kõrge efektiivsusega süsteemse UVA- ja UVB-filtritega päikesekaitsevahendid on ohutu puhkuse ja tõeliselt päikselise meeleolu garantiiks!

► Uuendatud sari on rikastatud väärtuslike taimsete aminohapetega, ohutute UV-filtrite ja kalahari arbuusi ekstraktiga

► Juuksed muutuvad elastseks ja saavad niiskuslaengu

► Juuste terve läige ja toon säilivad

sun-shampoo

SHAMPOO A.S.

Shampoo A.S. päikesekaitse šampoon

(250 ml) Hind: 15.7.50.- Laos 1tk

Shampoo A.S. on ideaalseks kaaslaseks puhkusel ja reisidel. Eemaldab pehmelt juustest meresoola ja kloori jäägid, optimiseerides seejuures niiskuse tasakaalu. Vaatamata intensiivsetele päikesevannidele ei kaota värvitud või toonitud juuksed oma briljantset läiget ega küllastunud värvitooni!

 

 

sun-cremeas

CREME A.S.

Taastav konditsioneer Creme A.S. „Päikesekaitse“

(100 ml) Hind: 17.- 8.50 Laos 2tk

Creme A.S. niisutab aktiivselt päikese või merevee poolt kahjustatud juukseid ning taastab nende struktuuri. Juuksed muutuvad elastsemaks ja on päikesepõletuse eest kaitstud. Vees mittelahustuvad UVA- ja UVB-filtrid kinnituvad juustesse ja kaitsevad päikesekiirguse eest isegi ujudes.

 

 

 

sun-vitalite

VITALITE EXPRESS CHEVEUX

Kahefaasiline pihustatav palsam Vitalite Express Cheveux „Päikesekaitse“

(150 ml) Hind: 17.- 8.50 Laos 1tk

Optimaalne UV-kaitse juustele. Hommikul pealekantud vedelik tagab optimaalse kaitse päikese eest terveks päevaks. Ideaalne vahend neile, kes armastavad veeprotseduure. Tänu kombineeritud hooldavale süsteemile taastab vahend kahjustatud piirkonnad ning kaitseb juukseid päikesepõletuse eest.

 

 

sun-gloss

 

GLOSS CONTROLE

Pihustatav juukseõli „Päikesekaitse“

(100 ml) Hind: 20.- 10.- Laos 2tk

Särav minek päikese alla! Õline sprei lisab juustele sarmika läike, integreeritud kaitsefaktor muudab juuksed elastseks ja pehmeks. Värvitud või toonitud juuksed on kaitstud valguse eest. Ideaalne vahend kõikidele, kes ei taha ära öelda moodsast soengust isegi rannas.