Terved juuksed

TOITEV, KAITSEV JA UUENDAV AMPULL nr.7

7-Locion-ReestructurantEfektiivne hooldusampull on mõeldud kuivale, punetavale, põletikulisele ja õhukesele peanahale. Kasutatakse peanaha psoriaasi, atoopilise ekseemi ja seborroilise dermatiidi puhul. Ampullis olevad aktiivsed koostisained uuendavad juukseid ja peanahka.

KASUTAMINE: Ampulli kael murda katki, vedelik kanda puhtale rätikukuivale peanahale ja masseerida intensiivselt mõned minutid. Ei loputata. Ravikuur: 3 korda nädalas 3-5 nädala jooksul sõltuvalt probleemi tõsidusest. Järelravi: soovitav on korrata ravikuuri 2-3 korda aastas. Ampullikuuri alguses kasutada sügavpuhastavat toonikut nr.16. Esimesel korral ampulli kasutades võib esineda probleemi suurenemist. Ravikuuri ajal ei soovitata kasutada teiste juuksehooldussarjade tooteid.

5x8ml.
23.00€

AMPULLID JUUSTE VÄLJALANGEMISE VASTU nr.8 UUES KUUES 100ml

8-Locion-Anticaida

Ampullis sisalduvad aktiivsed koostisained avardavad peanaha pindmisi veresooni, mistõttu peanaha vereringe kiireneb ja juuksesibul saab talle vajalikke vitamiine ning mineraalaineid. Ampull mõjub peanahale taastavalt ja uuendavalt. Juuste normaalne kasv taastub ja liigne juuste väljalangemine peatub.

KASUTAMINE: Ampulli kael murda katki, vedelik kanda puhtale rätikukuivale peanahale ja masseerida intensiivselt mõned minutid. Ei loputata. Ravikuur: 2-3 korda nädalas 3-5 nädala jooksul sõltuvalt probleemi tõsidusest.Järelravi: soovitav on korrata ravikuuri 2-3 korda aastas. Kuuri alguses kasutada sügavpuhastavat toonikut nr.16. Ravikuuri ajal ei soovitata kasutada teiste juuksehooldussarjade tooteid. Ampull sisaldab vereringet kiirendavaid aineid, mis võivad põhjustada peanaha lühiajalist punetust.

5x8ml.
23.00€

AMPULLID RASUSELE PEANAHALE nr.10

10-Locion-AntiGrasaEfektiivne hooldusampull liigse rasuerituse puhul. Ampullis sisalduvatel aktiivsetel koostisosadel on pikaajaline rahustav mõju rasunäärme tegevusele.

KASUTAMINE: Ampulli kael murda katki, vedelik kanda puhtale rätikukuivale peanahale ja masseerida intensiivselt mõned minutid. Ei loputata. Ravikuur: 2-3 korda nädalas 3-5 nädala jooksul sõltuvalt probleemi tõsidusest. Tulemuse säilitamiseks korrata ravikuuri 2-3 korda aastas. Ampullikuuri alguses kasutada sügavpuhastavat toonikut nr.16. Ravikuuri ajal ei soovitata kasutada teiste juuksehooldussarjade tooteid.

5x8ml.
23.00€

AMPULLID KÕÕMASELE PEANAHALE nr.11

11-Locion-AntiCaspaEemaldab kõõma, puhastab kestvalt ja pikaajaliselt peanaha ning takistab bakterite lisandumise. Aktiivsed koostisosad, raudrohi ja arnika ekstrakt kombineerituna Octopirox´i ja Tocopheryl nicotinate´ga takistavad uue kõõma tekkimist.

KASUTAMINE: Ampulli kael murda katki, vedelik kanda puhtale rätikukuivale peanahale ja masseerida intensiivselt mõned minutid. Ei loputata. Ravikuur: 2-3 korda nädalas 3-5 nädala jooksul sõltuvalt probleemi tõsidusest. Tulemuse säilitamiseks korrata ravikuuri 2-3 korda aastas. Ampullikuuri alguses kasutada sügavpuhastavat toonikut nr.16. Ravikuuri alguses võib esineda probleemi suurenemist. Ravikuuri ajal ei soovitata kasutada teiste juuksehooldussarjade tooteid.

5x8ml.
23.00€

JUUKSEID UUENDAV/TAASTAV VITAMINERAL AMPULL nr.13

13-Locion-VitaMineralAmpull vitamiinide ja mineraalidega, mis toidab ja tugevdab juukse struktuuri. Sügavatoimeline raviampull sisaldab A-F vitamiine, siidiproteiine ja mineraalsoolasid, mille tulemusel juuksed saavad kohevust, läiget ja juustele olulisi vitamiine. Tugevdab õhukeste juuste sisemist struktuuri. Sobib ka psoriaasi ja atoopse peanaha raviks.

KASUTAMINE: Ampulli kael murda katki ja vedelik masseerida õrnalt rätikukuivadele juustele ja/või peanahale. Ei loputata. Kuur: 1-3 korda nädalas sõltuvalt probleemi tõsidusest ja 4-12 nädala jooksul sõltuvalt kasutustihedusest. Ampulli enne kasutamist loksutada. Soovitatav on kasutada alati peale juuste keemilist töötlemist.

5x8ml.
23.00€

 

 

Ostukorv
Registreeru meie kliendiks

Kui vajad nõu toote, teenuse või juuksevärvi valimiseks, siis registreeri end TASUTA konsultatsioonile meie on-line kalendris.