Terved juuksed
Siin on spetsiaalsed tõestatud lahendused erinevatele juusteprobleemidele

COVID, stress, muud haigused ja ka imetamine võivad tekitada juuste väljalangemist ning muuta juuksed hapramaks. Juuste tervise ja tugevuse suudab taastada teadlik ning kiire tegutsemine.

Siin on spetsiaalsed tõestatud lahendused erinevatele juusteprobleemidele, mis aitavad ka tõsisemate murede puhul.

Kuidas toime tulla COVIDi laastava mõjuga juustele?

Paljud inimesed on täheldanud, et pärast koroona põdemist kaotavad nad märgatavalt palju juukseid. Mis aitaks, kui selline olukord peaks tekkima, ja kas on võimalik seda ka ennetada?

Juuste väljalangemise peatamiseks ja ka ennetamiseks soovitame – Labo Hair Loss 5 Patents meestele  Labo Hair Loss 5 Patents naistele

Aitab kiirelt ja tõhusalt peatada äkilise ja rohke juuste väljalangemise.

pastedGraphic_1.png

Toode koosneb viiest aktiivsete molekulide kompleksist, mis on kaitstud viie Šveitsi patendiga. COVIDi-järgse juuste väljalangemise puhul kasutatuna väga efektiivne.

Ampullid aitavad juuksesibulaid juuksepesadesse kinnitada, pikendada juukse elutsüklit, stimuleerivad peanaha vereringet ja kaitsevad peanahka. Enamasti hakkab juuste väljalangemine vähenema pärast paarinädalast kasutamist. Tootega soovitame teha kahekuulise kuuri. Kui aga juuksekadu on olnud väga suur, siis soovitame juustele anda ka lisaturugutuse. Hästi toimib kui teha otsa veel 1–2 kuu pikkune kuur Crescina Transdermicu toodetega(ainult kollased ampullid), et soodustada uute juukserakkude kasvu ja neid tugevdada. Selline kooslus on end korduvalt tõestanud ja toimib väga hästi.

Pärast Covidi põdemist ei tasu oodata, kuni juuksed välja langema hakkavad. Kui Labo Hair Lossi kuuriga alustada kohe pärast põdemist, siis ei pruugi juuste väljalangemist tekkidagi, või kui tekib, siis on see lühiajaline ja pigem kergemat laadi.

pastedGraphic_3.png

1. ja 2. kuu: Labo Hair-Loss 5 Patentsi ampullid meestele.

Labo Hair-Loss 5 Patentsi ampullid naistele

3. kuu: Crescina Transdermic 500 või 1300 kontsentratsiooniga 10 + 10 juuste väljalangemist peatav ja juuste taaskasvu soodustav ampullikomplekt.

4. kuu: Crescina Transdermic 500 või 1300 juukseid tihendavad ja tugevdavad ampullid.