Terved juuksed

NO GRAVITY

Cutinol no-gravity-shampooNo Gravity ŠAMPOON JUUSTE VÄLJALANGEMISE VASTU

Taaselustava toimega šampoon on ideaalne habraste juuste pesemiseks ja juuste väljalngemise ennetamiseks. MULTIVIT SHUTTLE® – vitamiinidest E, F, P, B5, sorbitoolist ja glütseriinist koosnev nanomolekulide kompleks annab uut energiat ja tugevust ning kollageen, kudede struktuurivalk, teeb juuksed kohevaks ja elastseks. Täielikult taastava toimega juustele ja peanahale.

KASUTAMINE: Kanna väike kogus šampooni niiskele peanahale ja juustele. Masseeri ja loputa. Vajadusel korda protseduuri. Parima tulemuse saamiseks kasuta lisaks NO GRAVITY ampulle juuste väljalangemise vastu.

250 ml 12€

 

Cutinol no-gravity-lotion

No Gravity AMPULLID JUUSTE VÄLJALANGEMISE VASTU

Ampullide  kasutamine aitab peatada ja ennetada juuste väljalangemist ja tugevdada hapraid juukseid. MULTIVIT SHUTTLE®, vitamiinidest E, F, P, B5, sorbitoolist ja glütseriinist koosnev nanomolekulide kompleks annab uut energiat ja tugevust ning kudede struktuurivalk, kollageen, suurendab juuste volüümi ja elastsust. Taastab juukseid andes neile terve välimuse ja uue elujõu.

KASUTAMINE: Enne kasutamist loksuta ampulli. Murra ampulli kael ja kaasas oleva otsiku abil kanna selles olev vedelik rätikukuivale peanahale. Masseeri õrnalt imendumiseni. Ei  loputata! Parima tulemuse saamiseks kasuta NO GRAVITY šampooni juuste väljalangemise vastu. Karbis on 11 ampulli.

11tk / karp 25€

Ostukorv
Registreeru meie kliendiks

Kui vajad nõu toote, teenuse või juuksevärvi valimiseks, siis registreeri end TASUTA konsultatsioonile meie on-line kalendris.