Terved juuksed

STARDUST

Cutinol stardust-shampooStardust KÕÕMAVASTANE ŠAMPOON

Šampoon puhastab peanaha õrnalt, kuid tõhusalt nii rasusest kui ka kuivast kõõmast. Sisaldab kooriva toimega salitsüülhapet ja rasueritust reguleerivat ning kõõmavastast põhitoimeaine piroktoonolamiini (Piroctone Olamine). Unikaalne ajurveeda kompleks, mida on India kultuuris kasutatud juba põlvkondade vältel:  seesam, oliiviõli, henna, sasi-vesikaak (Brahmi) ja India neemipuu, taastab ja täidab juuksed uue energiaga. Teepuuõli on antiseptilise ja põletikuvastase toimega.

KASUTAMINE: Kanna väike kogus šampooni niiskele peanahale ja juustele. Masseeri ja loputa. Vajadusel korda protseduuri. Parima tulemuse saamiseks kasuta enne pesu STARDUST seerumit.

250 ml 12€

 

cutinolstardustpesuStardust KÕÕMAVASTANE PESUEELNE SEERUM

Puhastab peanaha õrnalt, kuid tõhusalt nii rasusest kui ka kuivast kõõmast. Seerumi teevad eriti tõhusaks  kooriva toimega salitsüülhape ja rasueritust reguleeriv ning kõõmavastane põhitoimeaine piroktoonolamiin (Piroctone Olamine). Mägimänni eeterlikud õlid rahustavad peanahka. Teepuuõli on põletikuvastase toimega ja ta on looduslik antiseptik.

KASUTAMINE: Kanna enne pesu kuivale peanahale. Masseeri  ja lase mõjuda 3-5 minutit. Lisa pisut sooja vett vahu tekkimiseks. Loputa põhjalikult. Parima tulemuse saamiseks pese pea STARDUST kõõmavastase šampooniga. Parima tulemuse saamiseks kasuta seerumit 3/5 nädalat.Kui probleem ei kao, siis korda kuuri mitu korda aastas kasutades alati STARDUST šampooni.

150 ml 18€

Ostukorv
Registreeru meie kliendiks

Kui vajad nõu toote, teenuse või juuksevärvi valimiseks, siis registreeri end TASUTA konsultatsioonile meie on-line kalendris.