Terved juuksed

DRY HAIR HOOLDUS KUIVADELE JA KAHJUSTATUD JUUSTELE

Kuivade juuste sarja nelja teineteist täiendava toote tuumaks on ülitõhusate taimsete toimeainete kokteil, mis tagab enneolematult efektiivse juuste niisutuse ja hoolduse. Juba esimesel kasutuskorral annavad DRY HAIR sarja tooted juuksekiule vajalikke valke ja lipiide ning taastavad püsivalt selle niiskustasakaalu. Toodete silmapaistvat tõhusust kinnitavad ka tunnustatud Fresenius`e Instituudis tehtud mitmetasemelised katsetused. Peale vaid ühte šampooni ja maski kasutust muutusid juuksed tunduvalt pehmemaks, täpsemalt kuni 34% pehmemaks ning see mõju oli märgatav ka 24h möödudes. Elektronmikroskoobiga juuksekiudu vaadeldes võis näha karedate ja kahjustatud osade paranemist 5 kasutuskorra järel. See ennetab juuste edasist kahjustumist.

dry-shampoo

 

DRY HAIR SHAMPOO

Superniisutav šampoon kuivadele ja kahjustud juustele 250 ml 15€ Laost otsas

Koostis: Kõrbe roosi ja musta kaera ekstrakti ning letsitiini hooldav mõju avaldub kohe kui juukseid pesema asute. Juuste pehmus, siledus ja sätitavus paranevad hetkega.

 

 

 

 

dry-cspray

 

DRY HAIR CONDITIONING SPRAY 

Niisutav spreipalsam, silendav, mittemahapestav, parandab kammitavust ja lisab läiget

200 ml 17.- Laost ostas

Koostis: Nisu mikroproteiinid aitavad võidelda juuste katkemisega ja lihtsustada kammimist, lisandub kaunis läige ja ühtlane struktuur.

 

 

 

dry-conditioner

 

 

DRY HAIR CONDITIONER 

Palsam, mis annab siidised juuksed. Intensiivne hooldus väga kuivadele ja hapratele juustele

200ml 16€ Laost otsas

Koostis: Mangoseemneõli ja pantenool kompenseerivad loomulike kaitsvate ainete puudujääke. Poorsed piirkonnad silutakse, niiskustasakaal taastub.

 

 

 

dry-mask

 

 

DRY HAIR MASK 

Sügavalt taastav ja niisutav mask. Mask kuivadele juustele, mis taastab sügavuti isegi väga kuivi ja kahjustunud struktuuriga juukseid 150 ml 20€ Laost otsas

Koostis: Argaaniõli annab juustele loomuliku läike, pehmuse ja elastsuse. Kõrberoosi ekstrakt lisab juustele märgatavalt elujõudu pikaks ajaks.

Ostukorv
Registreeru meie kliendiks