Märkamatu kiirguskaitse, mis kinnitub mobiiltelefonile. See väike kleebis-kiip telefoni tagaküljel sisaldab kõrgtehnoloogilist mikrostruktuuri, mis kaitseb inimese organismi rakutasandil – inimese organismi bioloogiline reaktsioon telefonist tuleva kiirgusele on rahulikum kui ilma Harmonifita.

Elektromagnetkiirguse mõju inimese rakutasandil

Elektromagnetkiirguse ja Harmonifi kiibi mõju inimese organismile on mõõdetud millimeeterradiomeetriga. Millimeeterradiomeetria võimaldab registreerida kiirgust mistahes seadmelt. Sealjuures ka inimeselt kiirguvat madalsageduslikku, ülinõrka elektromagnetilise kiirguse modulatsiooni.

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefonikõne on tegelikult mikrokiirgusseanss. Sellest annab märku telefoni kuumenemine pikkade kõnede ajal. Eriti need, kes kasutavad mobiiltelefoni sagedamini, seavad end regulaarse kiirituse ohtu. Ei ole abi iluümbristest, mis teevad aparaadi kohmakaks, aga kaitset ei paku.

Elektromagnetkiirguse toime inimesele sõltub otsustaval määral just inimese enda organismi algseisundist. Eriti vastuvõtlikud võivad olla inimesed, kellel esineb sagedasti peavalusid või peapööritust, vererõhuhäireid, kuulmisorganite kahjustusi või näiteks närvikahjustusi mobiiltelefoniga kokkupuutuvates piirkondades. Sel juhul käivitab inimese organism oma loomuomase kaitsefunktsiooni kiirguse suhtes. Mobiiltelefonile kinnitatud Harmonifi kiip pakub aga inimorganismile topelt kaitset, vähendades mobiiltelefonist väljuvas elektromagnetlaines sisalduva kahjuliku mõju.


Otsi toodet meie e-poest.