Inimesed, kes otsustavad kas teha juukseravi on alati küsimuse ees, kas ravi toob ikka oodatud tulemust? Juukseravi parandab peanaha talitlust ja taastumist, see omakorda loob paremad tingimused juuksekasvuks. Ravi kiirendab juustekasvu, soodustab uute juuste kasvu, vähendab nende väljalangemist ja aitab, et kasvaks tugevamad juuksed. Ravi viib peaaegu alati asja paremale tasemele, kui oli enne.

Tahan tuua näiteks ühe naise loo. Keemiaravi järel kaotas naine suurem osa oma juustest. Kahjuks tagasi ei kasvanud sellest pooltki, mis enne. Naine otsustas teha ravi. Tegime ka pildid enne ravi algust ja 2 kuud hiljem. Alati on mõtet teha pildid enne ravi, et saaks jälgida ravi kulgu. Mida lähemalt näeme muutust, seda parem, sest uued juuksed on alguses väga väiksed(velluskarvad), millel puudub värvipigment ja medulla ehk säsi. Hiljem muutuvad juuksed pikemaks terminaalseteks karvadeks.

Naine tegi vaakumravi ja kasutas kodus juuste väljalangemise vastast šampooni, naistele mõeldud losjooni ja juustevitamiine. Enne ravi piltidel on näha, et osad nahapoorid on tühjad. Neis ei kasva juukseid. Pärast kahte kuud ravi on igas nahapooris juuksed kasvamas. Peenikesed küll aga juuks kasvab. Piltidel on ka näha, et osade juuste diameeter on muutunud jämedamaks.  Raskematel juhtudel tuleb kasutada alati kompleksravi ehk mitut ravi paraleelselt. Nagu me selle naise puhul tegime, ta tegi mitut ravi korraga.

Toon illustreeriva näite.  Juuksefolliikulid kasvavad läbi naha, mille põhi asub 5-6 mm allpool naha sees. See on nagu “tunnel”, mis võimaldab ka rasunäärme vahajal rasul ülespoole folliikulit nahale jõuda. Teoreetiliselt võib see tunnel kujuneda ka kahesuunaliseks peateeks, mis lubab kemikaalide, värvide või pleegitajal leida tee juuksefolliikulisse sügavuti. Selle marsruudi abil on võimalik kahjustada juuksekarva aga selle sama kanali kaudu saab ka parandada juustekasvu. Selleks, et ravi oleks efektiivsem, on soovitatav kasutada ka ravis peanahasügavpuhastajat, mis võtab ära paakunud rasu, tootejäägid ja teeb folliikulite avaused ligipääsetavaks juuksekasvu stimulaatorile.

Pildid enne ja pärast ravi on võetud samadest kohtadest. 

Enne ravi pildid.

 

Tsoon nr.1 keskosa pilt.

Tsoon nr.2 keskosa pilt.

Tsoon nr.3 keskosa pilt.

Peale kahte kuud ravi

Tsoon nr.1 keskosa 2 pilti.

Tsoon nr.2 keskosa 2 pilti.

Tsoon nr.3 keskosa 2 pilti.