Juuste Boost õlidega. Tervemate ja tugevamate juuste heaks!

Meie juuksed vajavad aeg-ajalt ekstra elustamist. Vajadus võib olla juustekasvu ergutamiseks või kuivade juuste niisutamiseks. Kui tunned, et sinu juuksed ja peanahk just seda vajavad, siis see hooldus on sulle mõeldud.

Hooldus ergutab juustekasvu, rahustab peanahka ja mõjub hästi rasusele peanahale. Aitab ära hoida juuste murdumisi ja katkemisi. Samuti hea kuiva peanaha korral.

Juustele kantakse peale selleks ettevalmistatatud õlimask. Õlimask koosneb mitmest kasulikust baasõlist ja hoolikalt valitud eeterlikest õlidest, millel igaühel on oma kasulikud mõjud sinu juustele ja peanahale.  Seejärel tehakse üks rahustav ja lõõgastav peamassaaž(15 min). Lõõgastav massaaž parandab vereringet ja juuste toitainete omastavus paraneb. Peale massaaži tuleb juustele peale soe mähis.

Peale õlimaski mõju puhastatakse peanahk ja juuksed. Puhastuses kasutatakse selleks just spetsiaalset šampooni kuhu on lisatud juustele ja peanahale kasulikke eeterlikke õlisid, mis ergutavad juustekasvu.

Hooldus on lõõgastav ja mõnus. Soovitame uut õlihooldust neile, kes soovivad oma juukseid sügavuti niisutada, kel on tugev kahu või lokk. Kel on väga kuivad või rabedad, kergesti murduvad juuksed. Hoolduse järgselt on juuksed tugevalt niisutatud, sirgemad ja läikivamad. Soovitame uut õlihooldust teha paar korda aastas. Eriti kuivad ja rabedad juuksed vajavad hooldust tihedamini  ehk maksimum 10x kuurina.

Õlidehooldus sisaldab:

õlimask juustele ja peanahale

rahustav ja lõõgastav peamassaaž

puhastust peanahale ja juustele selleks spetsiaalselt mõeldud šampooniga

mahapesu ja juuste kuivatus

HIND:

Lühikesed juuksed 1,5-2 h 30.-/*

Keskmised juuksed 2 h 35.-/*

Pikad juuksed 2,5 h 40.-/*

Ülipikad juuksed 3 h 45.-/*

5x kuur. Soovitame 5 nädala jooksul üks kord nädalas.(Eriti kuivad töödeldud juuksed, kahused juuksed, lokkis juuksed, kuiv peanahk)

REGISTREERUNUD KLIENDILE teenus -5 %

Ostukorv
Registreeru meie kliendiks

Kui vajad nõu toote, teenuse või juuksevärvi valimiseks, siis registreeri end TASUTA konsultatsioonile meie on-line kalendris.