Terved juuksed

Mikroelementide juuste spektraalne analüüs

on keha mineraaliprofiili uurimine keemiliste elementide olemasolust ja kontsentratsioonist juuste kaudu. Juuksed on võimelised koguma ja säilitama teavet mineraalide ainevahetuse kohta kogu selle kasvu jooksul ja peegeldavad mineraalsete elementide puudust või liigset kogust kogu kehas. Juuste spektraalanalüüs sisaldab 25 või 40 mikroelemendi (25 põhi- ja 15 täiendavat elemendi, sealhulgas ka toksiliste elementide) uurimist. Juuste spektraalanalüüsi tulemuste järgselt võiks läbi teha kohe ka mineraalide ainevahetuse häirete korrektsiooniprogrammi.

Juuksekarvad koguvad endasse mikroelemente ja annavad teavet teatud keha mikroelementide seisu kohta viimased 6 kuud. Spektraalanalüüsi abil määratakse kindlaks juuste mineraalne koostis, mis kajastab kemikaalide kvantitatiivset suhet kogu kehas.

Juuste spektraalanalüüsiga saab hinnata toitumise olemust, elupaika, inimese halbu harjumusi, töötegurite mõju, neerude, maksa, seedetrakti ja endokriinsüsteemi toimet. Osade mikroelementide puudused võimaldavad diagnoosida või ennustada ka ohtu immuunpuudulikkusele, diabeedile, kilpnäärmehaigustele, ateroskleroosile, osteoporoosile, psoriaasile, düsbakterioosile gastroenteriidile, rasvumisele ja muidugi ka nahahaigustele. Samuti mõjutab see meie küüni ja juukseid. Näiteks, mangaani puudumine viib mõtlemise, mälu, küünte, juuste olukorra kehvaks. Sinna alla kuuluvad ka naha lööbed ja vitiligo. Koobalti puudus, menstruaaltsükli häired, neuroloogilised sümptomid, naha hüperpigmentatsioon jne.

Spektraalanalüüsi 25 elementi juustes:

alumiiniumi, arseen, boor, kaltsium, kaadmiumi, koobalt, kroom, vask, raud, elavhõbe, jood, kaalium, liitium, magneesium, mangaan, naatrium, nikkel, fosfor, plii, seleen, räni, tina, vanaadium, tsink.

Spektraalanalüüsi 40 elementi juustes:

alumiiniumi, baariumi, berülliumi, boor, vanaadium, vismuti, volfram, gallium, germaanium, raud, kuld, joodi, kaadmiumi, kaaliumi, kaltsiumi, koobalti, räni, lantaan, liitiumi, magneesiumi, mangaani,, vask, molübdeen, arseen, naatriumi, nikkel, tina, plaatina, elavhõbe, rubiidium, plii, seleen, hõbe, strontsium, antimoni, talliumi, fosforit, kroomi, tsingi ja tsirkooniumiga.

Test on koostöös Moskva Biomeditsiinikeskusega-ISO serifitseeritud labor.

Analüüsi võiksid teha kõik inimesed, kellel on tuvastatud peanaha ja juuste probleeme.

Sellised seisundid nagu juuste väljalangemine, juuste kehv kasv, juuste hõrenemine, et selgitada välja juuste väljalangemise võimalikud põhjused.

Naised kes on fertiilses eas ja kel on juuste probleemid. Naha probleemid nagu lööbed, dermatiit ja psoriaas. Tasakaalustades toitumist, kõrvaldades nii puudused ja või liialdused makro- ja mikrotoitainetes, korrigeerides mikroelementide puudused, aitab see kaasa peanaha ja juusteravi õnnestumisele.

On teada, et paljude juuste väljalangmise põhjuste hulgas on selliste keemiliste elementide puudus nagu: Zn, se, Si, Cu, Fe, I. Nende mikroelementide ebapiisav tarbimine toiduga suurendab hormonaalsete nihete ja stressiga seotud juuste väljalangemist.

Peanaha probleemi alopeetsia areata kujul seostatakse sageli Zn ja Se, mõnede aminohapete ja vitamiinide puudusega. Alopeetsia korral kus inimene kaotab kõik juuksed seostatakse Zn, Cu, Se puudulikkusega või metallimürgitusega organismis. Juuste hõrenemise ja androgeense juuste väljalangemise probleemide korral, võib tegu olla Cu puudusega, Fe, I defitsiidiga. Seetõttu ei saa olla ravi enne edukas kui ei ole uuritud juuste mikroelementide sisaldust ja ei parandata seda viga.

Spektraalanalüüsi 25 elementi juustes.

Hind 145€

Spektraalanalüüsi 40 elementi juustes. 

Hind 195€

Pakume võimalust Juuste spektraalanalüüsi dešifreerimine nutrioloogi abiga.

Juuste spektraalanalüüsi dešifreerimine – Teenuse hind 25€ (30 min). Mikroelementide puudujäägi või ületamise põhjused. Soovitused tervise parandamiseks ja haiguste ennetamiseks. Mikrotoitainete mõju meie kehale; kuidas mikrotoitainete defitsiit avaldub ja kuidas nende abil organismis patoloogilisi protsesse parandada.

Klientide tagasisided:
Sain teie abiga suures osas oma mureküsimustele vastused.
Ehk et investeering testi, tasus ennast 100% suurepäraselt ära. 🙂
Viljar

 

Ostukorv
Registreeru meie kliendiks