Mis CRESCINA on?

CRESCINA on patenteeritud, ampullis olev kosmeetikatoode, mis on valmistatud aminohapete tsüsteiini ja lüsiini baasil, sisaldab lisaks ka taimset päritolu glükoproteiini, mis soodustab juuste kasvamist ja tüvirakkude aktivaatorit, mis on kapseldatud spetsiaalsetesse kandjatesse tsüklodekstriinidesse, mis tagavad aktivaatori järk-järgulise imendumise juustega kaetud peanahka. Sel moel aktiveeritakse uinunud folliikuleid ja stimuleeritakse juuste loomulikku kasvu, ennetades juuste varajast väljalangemist.

Kuidas toimib CRESCINA?

Tsüsteiin, lüsiin ja glükoproteiin stimuleerivad juuste füsioloogilist kasvu, kuna stimuleerivad folliikuli kasvu, seejärel juba ka juuste enda kasvu. Juuksefolliikuli tüvirakkude aktivaator tagab folliikulite kasvu ja elutsükli jätkumise ning loob ideaalsed tingimused uute juuste kasvuks.

Kuidas kasutada CRESCINAT?

Iga merevaiguvärvi ampull (CRESCINA on uus juuste kasvu stimuleeriv tootesari) sisaldab 3,5 ml üheannuselist preparaati. Seda preparaati soovitatakse kasutada iga päev, 5 päeva järjest, pärast seda tuleks aga teha 2-päevane paus. CRESCINA tootesarja kasutamine väljalangevate juuste korrektsiooniks ja kompleksse kasvu soodustamiseks (läbipaistvad ampullid), ampulle on soovitatav kasutada 5 päeva jooksul, kuid vaheldumisi tuleks kasutada merevaiguvärvi ja läbipaistvaid ampulle, millele peab järgnema 2-päevane paus. Iga pakend sisaldab kasutusjuhendit ja kasutusskeemi. Vahend tuleb kanda puhtale ja kuivale peanahale. Vahend ei määri ega tee juukseid rasvaseks. Ampull tuleb avada, järgides karbis olevat juhendit.

Mis kuulub komplekti?

CRESCINA kaubamärk esitleb kahte tootesarja: CRESCINA uute juuste kasvu soodustamiseks ja CRESCINA kompleksseks väljalangevate juuste korrektsiooniks ja kasvu soodustamiseks. CRESCINA uute juuste kasvu soodustamiseks.See vahend stimuleerib juuste loomulikku kasvu. Müügil karbis 10 või 20 ampulli kaupa (merevaiguvärvi) koos spetsotsikuga, et preparaati oleks lihtsam peale kanda. CRESCINA kompleksseks väljalangevate juuste korrektsiooniks ja kasvu soodustamiseks. Selle vahendi koostises on terve kompleks aineid, mis kaitsevad juuste väljalangemise eest ja stimuleerivad uute juuste kasvamist. Ühes pakendis on 10 merevaiguvärvi ampulli ja 10 läbipaistvat ampulli, samuti spetsotsik, et preparaati oleks lihtsam peale kanda. Merevaiguvärvi ampull soodustab juuste kasvu, läbipaistvas ampullis sisalduv innovaatiline patenteeritud HSSC (tüvirakkude kasvu aktivaator) kompleks ja hüdroksüproliin, asparagiinhape, fermentatsiooni aktivaator ja tauriin tugevdavad tõhusalt juukseid ja juuksejuuri.

Kui kaua pean kasutama CRESCINAT? Kui pikaks ajaks jätkub 10/20/40 ampullist?

Kõige lühem kasutusaeg on mitte vähem kui kaks kuud. 10 ampulli on ette nähtud kahenädalaseks kasutuskuuriks, 20 ampulli üheks kuuks, 40 ampulli kaheks kuuks.

Mille poolest erineb meestele mõeldud tootekoostis naiste omast?

Kuna naiste juuksed saavad rohkem kahjustatud (kõrgel temperatuuril kuivatamine ja soengu kujundamine, juuste keemiline töötlemine ja fikseerimisvahendite kasutamine, värvimine) ja on seetõttu tundlikumad, sisaldab naistele mõeldud toode rohkem juukseid kaitsvaid ja säästvaid aineid.

Miks on vahend nii kallis?

Selleks on mitu põhjust. Kompleksil on 8 patenti (Šveitsis, USA-s ja Euroopas). Hulk kliinilisi uuringuid tõestas preparaadi efektiivsust 100% uuritavatel isikutel. Tagasisides märkisid kõik kasutajad positiivseid tulemusi – 7 kuni 41 uut juust 1,8 cm2 pinnal. Tegemist on esimese sellise vahendiga, mida kasutades on 4 kuu prognoositav keskmine uute juuste kasv 6–300 ühikut. Toime põhjal võib seda preparaati võrdsustada injektsiooniga, mis on keskmiselt kallim, kuid CRESCINAT on palju mugavam ja meeldiv kasutada – see on valutu, ohutu ja lihtne. Vaatamata sellele ei taga CRESCINA mitte ainult välispidist kosmeetilist efekti. Selle vahendi toime on tõestatud kliiniliste uuringutega.

Mida tähendab 200, 500 ja 1300?

Preparaat on loodud kolme eriannusena (200, 500 ja 1300) kasutamiseks erinevate juuste hõrenemise staadiumite korral, et oleks tagatud juuste hõrenemise ja algava kiilaspäisuse teraapia efektiivsus. Need annused on kohaldatud meeste ja naiste kiilaspäisuse staadiumiteks: varajane, keskmine ja hiline (edasiarenenud). Kasutage juuste hõrenemise määramise skaalat (Hamiltoni ja Norwoodi meeste kiilaspäisuse skaala ja Ludwigi naiste kiilaspäisuse skaala), et valida kõige sobivam annus.

Kas mul on vaja kogu kompleksi või kas mul on vaja ainult vahendit juuste kasvu edendamiseks?

See sõltub probleemist. Kui see on seotud juuste liigse väljalangemisega ja seega nende hõrenemisega, tuleks kasutada komplekshooldust (10+10/20+20 ampullid). Siiski, kui lihtsalt uued juuksed ei kasva, piisab, kui kasutatakse ampulle ainult juuste kasvu soodustamiseks (10/40 ampullid).

Kas CRESCINAL on mingeid vastunäidustusi? Rasune nahk, kõõm?

Preparaadil ei ole mingeid vastunäidustusi, see ei muuda nahka rasuseks. Kuna vahend tuleb kanda puhtale ja kuivale peanahale, peske enne kasutamist pea puhtaks ja kuivatage juuksed. Seborrhea ravimisel võib samal ajal kasutada ka 
CRESCINA tooteid, kuna neil on peanahale kasulik toime ja need aitavad leevendada seborrea sümptomeid.

Kas vahendit CRESCINA tohib kasutada raseduse ja imetamise ajal?
Toode ei satu vereringesse, sellel ei ole süsteemset toimet ja selle kasutamine ei mõjuta mingil viisil rasedust ega imetamist ning on sellel ajal täiesti ohutu. Lisaks on CRESCINA vahendid ka väga efektiivsed võitluses juuste väljalangemise ja hõrenemisega naiste antud eluetapil.

Kui kaua võib ampulli avatuna hoida? Millised on vahendi säilitustingimused?

Preparaati tuleb säilitada 5–25 oC temperatuuril, kaitsta otsese päikesevalguse eest. Avatud ampulli, mis on kaetud korgiga, võib külmutuskapis säilitada mitte kauem kui ühe nädala.

Mis vanusest võib hakata kasutama vahendit CRESCINA?

Juuste väljalangemise probleem võib olla aktuaalne ka noormeestel, kes mingil põhjusel (nt hormoonide tõttu) hakkavad kiilanema väga vara, 18-20-aastasena. Sellistel juhtudel võib CRESCINA vahendeid kasutada, kuid varajase kiilaspäisusega seotud küsimustes tuleks konsulteerida ka meestearstiga.

Kas preparaat on ohutu?

Preparaat CRESCINA on täiesti ohutu, hüpoallergiline ega oma mingit kõrvaltoimet. Need vahendid ei sisalda värvaineid, hormoone ega muid kahjulikke bioloogilisi aineid. Tähtis: vahendi kasutamise käigus võib nahk muutuda punakaks ja hakata veidi sügelema, kuna vahend sisaldab piirituse lahust. See tunne möödub 5 minuti jooksul pärast vahendi kasutamist. Naha punakas värvus möödub umbes poole tunni jooksul.