Terved juuksed

 

gerthy-salasoo

 

 

 

 

Gerthy

Olen töötanud trihholoogina juba alates 2007. aastast. Trihholoogia saigi Eestis alguse 2007. aastal. Eestis õpetatav trihholoogia on edasi antud biotehnoloog doktor Sebastiano Zappala poolt, kes on töötanud trihholoogia alal üle 30 aasta. Soome jõudis dr. S. Zappala trihholoogiline ravimeetod 1995. aastal ja sealt edasi Eestisse ning ka teistesse Euroopa riikidesse. Olen läbinud dr. Sebastiano Zappala koolitusi trihholoogia alal ning saanud palju muid täienduskoolitusi.

 

165724_1710930226174_752460_n

 

 

 

 

 

Liina

Olen trihholoog aastast 2010. Väljaõppe selleks sain dr. Sebastiano Zappala (Itaalia) trihholoogia baaskursuselt. Olen läbinud ka erinevaid erialaseid koolitusi, kursuseid ja seminare – ikka selleks, et oma tööd paremini osata ja edasi areneda. Trihholoogitöö kõrvalt omandan praegu juuksuri ametit, et pakkuda veel enamat. Et ka need, kes oma peanaha või juusteprobleemi pärast ei julge või ei taha minna juuksurisse, saaksid kauni soengu.

Armastan oma tööd ja soovin sulle parimat.

profiilipilt

 

 

 

 

Katriin

Olen oma teadmised omandanud Krautmani Massaazi- ja Terviseakadeemias, kus ma spetsialiseerusin klassikalisele massaažile. Minu jaoks on oluline, et klient tunneks ennast lõõgastunult nii vaimselt kui füüsiliselt, et  lasta kehal täielikult puhata. Lisaks headele massaaži oskustele olen rõõmsa ellu suhtumisega ning  võin garanteerida, et peale seanssi tunned ka ennast positiivselt meelestatuna.

Püüdlen pidevalt erinevate massaazitehnikate avastamise poole ning tegelen mitmekülgselt enda arendamisega, et oma oskuste ja kätega rõõmustada nii ennast kui ka oma kliente!

 

Ostukorv
Registreeru meie kliendiks

Kui vajad nõu toote, teenuse või juuksevärvi valimiseks, siis registreeri end TASUTA konsultatsioonile meie on-line kalendris.