Terved juuksed

METHODE PELLICULES KÕÕMAVASTANE KOMPLEKSHOOLDUS

Kõõm on väga delikaatne, kuid lahendatav probleem. Kõõm tekib peanaha tasakaalust väljaviimise tagajärjel, mida kutsuvad esile stress, unehäired ja halb toitumine. Probleemiga aitavad võidelda sarja Methode Pellicules üliefektiivsed tooted. Vahendid kaotavad kõõmahelbed ja normaliseerivad peanaha mikrofloora.

Methode Pellicules võitleb kõõma vastu kolmes etapis:

► Rasune peanahk puhastatakse efektiivselt sarvkihi kettudest

► Kõõma esile kutsunud mikroorganismid hävitatakse

► Uute kettude moodustumine aeglustub märgatavalt

Teaduslikud uurimused on tõestanud, et La Biostehtique toodete kasutamine vähendab kõõma tekkimist 50% võrra juba pärast paari kasutuskorda. 

pellicules-purifiant

 

EPICELAN PURIFIANT

Epicelan Purifiant kõõmavastane šampoon

(250 ml) Hind: 21.- 10.50 Laos 1tk

Epicelan Purifiant on haruldaselt pehme šampoon, mis vabastab peanaha kõõmast ja ennetab uute kettude tekkimist. Tugevdab peanaha loomulikku kaitset, vähendab punetust ja aitab kaotada kõõmaga kaasnevat ärritust.

 

 

 

 

pellicules-equil

 

 

EPICELAN EQUILIBRANT

Epicelan Equilibrant kuiva kõõma vastane vedelik

(100 ml) Hind: 26.- 13.- Laos 1tk

Regenereerib naha loomulikku kaitsefunktsiooni, hoides ära liigset kuivamist. Kõõm kaob ning selle korduv tekkimine hoitakse ära. Kaob peanaha ebamugavustunne. Eeterlikud õlid lisavad tootele meeldiva värske aroomi.

 

 

 

pellicules-prevent

 

 

EPICELAN PREVENTIF

Epicelan Preventif rasuse kõõma vastane vedelik

(100 ml) Hind: 18.- 9.- Laos 1tk

Epicelan Preventif võitleb intensiivselt kõõma vastu, samal ajal tugevdades peanaha kaitsevõimet mikroorganismide vastu, kes seda esile kutsuvad. Vedelik mõjub peanahale värskendavalt ja rahustavalt. Ärritus, punetus ja sügelus kaovad.

 

 

 

EPICELAN CLARIFIANT

Epicelan Clarifiant kõõmavastane kooriv geel

(20 ml) Hind: 6.- 3.- Laost otsas

Intensiivne hooldus eraldab hetkega paksud kõõma kihid peanahast, hoiab ära seborröa korduva tekkimise, pehmendab nahka, on antiseptilise ja seenevastase toimega. Professionaalseks kasutamiseks

Ostukorv
Registreeru meie kliendiks