Terved juuksed

METHODE REGENERANTE KOMPLEKSHOOLDUS JUUSTE VÄLJALANGEMISE JA KASVUPROBLEEMIDELE

Juuste väljalangemise põhjusteks võivad olla stress, vale toitumine, hormonaalsed kõikumised või geneetiline kalduvus. Methode Regenerante on La Biosthetique`i eksklusiivne kontseptsioon, mis on suunatud erinevatest põhjustest (pärilik, difuusne, koldeline, androgeenne) tingitud juuste väljalangemise probleemi lahendamisele. Meetod muudab mitteaktiivsete (väljalangemiseks valmis) ja kasvu faasis olevate juuste vahelist suhet, parandab juurte toitainete omastamist, suurendab rakkude aktiivsust. Juuksed muutuvad paksemaks ja omandavad uue kvaliteedi! 

► Stimuleerib juuksekasvu

► Juuksejuurteni jõuab rohkem toitaineid

► Rakud saavad rohkem energiat

► Kasvamise aktiivne faas pikeneb

► Juuste kvaliteet paraneb märgatavalt, juuksed muutuvad tugevamaks ja agressiivsetele faktoritele vastupidavamaks 

Teaduslikud uurimused kinnitavad, et La Biosthetique`i poolt loodud aktiivsete ainete kompleks juuste väljalangemise vastu viib hämmastavate tulemusteni: juuksed muutuvad tugevamaks ja püsivad kauem kasvufaasis.

regen-shampoo

BIO-FANELAN SHAMPOO

Bio-Fanelan juuste väljalangemist ennetav šampoon

(250 ml) Hind: 21.- Laost otsas

Šampoon on välja töötatud spetsiaalselt võitluseks juuste väljalangemise vastu. Puhastab nahka õrnalt, valmistades selle ette aktiivse hoolduse mõjuainete paremaks omistamiseks. Lipoaminohapped parandavad juuste kvaliteeti. Mentool värskendab ja toniseerib peanahka. Tänu oma kergele koostisele jaotub šampoon juustele ühtlaselt, mis tagab aktiivsete koostisainete optimaalse mõju.

 

 

regen-plus

BIO-FANELAN REGENERANT PLUS

Bio-Fanelan Regenerant Plus intensiivne seerum juuste väljalangemise vastu

(10 ampulli) Hind: 90.- Laost otsas

Bio-Fanelan Regenerant Plus on tugeva vananemisvastase efektiga ja pärilikku või difuusset juuste väljalangemist vähendav seerum. Tsitruseliste viljade ja oliivilehtede saadustest koosnev kompleks varustab juuksejuuri proteiinide, vitamiinide ja mikroelementidega. Tulemust on märgata juba kahe nädala möödudes: juuksed muutuvad paksemaks ja kergemini kammitavaks. Soovitav kasutada toetava hooldusena pärast Bio-Fanelan Regenerant Premium intensiivset teraapiat.

 

regen-premium

BIO-FANELAN REGENERANT PREMIUM

Bio-Fanelan Regenerant Premium seerum androgeenset tüüpi juuste väljalangemise vastu

(10 ampulli) Hind: 101.- 50.50 Laost otsas

Bio-Fanelan Regenerant Premium on kõige tugevam juuste väljalangemise vastane preparaat, toimides korraga mitmele juuste väljalangemist põhjustavale tegurile. Kõige parem vahend võitluses difuusse alopeetsiaga, juuste ajutise väljalangemise ja päriliku soodumuse vastu. Unikaalne aktiivne komponent tungib sügavale folliikulisse ja hoiab ära rakkude enneaegse suremise – juuste väljalangemine peatub. Kliinilised testid tõestavad, et juuksekasv suureneb rohkem kui 100% võrra!      

 

regen-ergines

ERGINES REGENERANTES

Ergines Regenerantes juuste väljalangemisvastane toetav seerum

(10 ampulli) Hind: 52.- 26.- Laost otsas

Ergines Regenerantes ampullide kuur sobib ideaalselt juuksekasvu stimuleerimiseks. Vitamiinide, aminohapete ja taimeekstraktidega vedelik varustab juuksejuuri toitainetega, tänu millele paraneb juuste kvaliteet. Kiharad tugevnevad, kasv kiireneb ja juuste seisund normaliseerub. Kasutatakse intensiivse ravimina ja profülaktika mõttes. Soovitav kasutada hooajalise juuste väljalangemise vastu.

 

regen-erginesvital

ERGINES PLUS VITAL

Ergines Plus Vital toitev seerum juuste tugevdamiseks

(10 ampulli) Hind: 54.- 27.- Laost otsas

Ergines Plus Vital on parim vahend õhukeste, katkiste ja elujõu kaotanud juuste kasvu stimuleerimiseks. Ampullide kuur tagab juuksejuurte tasakaalustatud toitumise, mis on vajalik nende normaalseks kasvuks. Juuste kvaliteet paraneb tunduvalt, juuksed muutuvad elastsemaks, kuulekaks, säravaks ja kergesti kammitavaks. Soovitav kasutada avitaminoosist tingitud hooajalise või ravimite manustamise tagajärjel tekkinud ajutise juuste väljalangemise puhul.

 

regen-synergie

BIO-FANELAN SYNERGIE

Toidulisand Bio-Fanelan Synergie juustekasvu stimuleerimiseks

(60 kapslit) Hind: .31.- 15.50 Laos 1tk

Bio-Fanelan Synergie korvab toitainete puudujäägi, varustab juuksejuuri vitamiinide, mineraalainete ja mikroelementidega. Toimides seespidiselt tõstab tasakaalustatud kompleks Bio-Fanelan (juuste kasvufaasi pikendada aitavate) ampullidega välispidise ravi efektiivsust mitmekordselt.

 

 

regen-visarome

VISAROME DYNAMIQUE R

Visarome Dynamique R aroomikompleks juuste väljalangemise vastu

(30ml) Hind: 36.- Laost otsas

Visarome Dynamique R sisaldab värskendavat aroomikompleksi, mis on suunatud võitlusele juuste väljalangemise ja aeglase kasvu vastu. Rosmariini, salvei, kurereha, liivatee ja lavendli eeterlikud õlid stimuleerivad vereringet ja ainevahetust peanahas, parandavad juurte toitumust ja loovad soodsad tingimused juuste paremaks kasvuks.  

Ostukorv
Registreeru meie kliendiks