Terved juuksed

UUS Fillerina*, mida LABO on välja töötanud alates aastast 2007, kuulub täiteainete esimesse põlvkonda: kasutusjuhiseid järgides toimib see koduseks kasutamiseks mõeldud täiteainena. Toote nimi pärineb näo probleemsete kohtade (kortsude) täitmismehhanismist, mis toimib tänu peamisele aktiivsele koostisosale: spetsiaalsed, erineval kujul hüaluroonhapped erineva tasemega vagude ja vananemisest tingitud kortsude täitmiseks näol, mikrolihvitud näonahal ja ketendama kalduvatele piirkondadele (põsesarnad, näo piirjooned, huulte ümbruse piirkond).

Sarnaselt ravikosmeetika täiteainetes kasutatavatele hüaluroonhapetele on Fillerina* eesmärk võimaldada suurel kogusel hüaluroonhappel sügavatesse nahakudedesse imenduda (ex-vivo testid). Vett siduv hüaluroonhape täidab ka kõige nähtavamad, sügavamad ja levinumad naha ebatasasused (samuti lõtvumismärkidega näo osad ja ebatasane mikrolihvitud nahk).

Fillerina* ainulaadsesse koostisesse kuuluvad kuue erineva hüaluroonhappe molekulid, mis on erineva kaalu ja mõõtmetega ning tungivad eriti efektiivselt läbi nahakihtide, täites nii kudesid.

Hüaluroonhappe toimet täiendavad järgmised aktiivsed koostisained: Matrifull (tervet kudede kasvu soodustav peptiid) ja tsüklodekstriini peptiit, soodustab kudede trofismi nahas ja täiteainete looduslikul teel tootmist, et tagada järk-järguline ja progressiivne täitmine. Heksapeptiid-8 reguleerib vee liikumist läbi naha, tagades nii naha niisutatuse. Samuti aitab lõdvestada näolihaseid ja vältida miimiliste kortsude teket. 

Iga toote valik on saadaval ka kolme erinea tugevusega: 1 kuni 3 aste, et käsitleda naha vananemise erinevaid etappe väga kergest kuni raskeni. Aste 1 sisaldab madala hüaluroonhappe molekulide sisaldust, samas kui Aste 3 sisaldab kõrgeimat olemasolevat kontsentratsiooni, mis võimaldab klientidel valida enda nahale sobivaima tugevusega astme.

TOOTED

DERMOKOSMEETILINE TÄITEAINE KODUSEKS KASUTAMISEKS

Vananemise- ja miimikakortsude vastu ja põskede ja huulte täidlasemaks muutmiseks

Naha vananedes selles oleva hüaluroonhappe hulk väheneb, põhjustades vananemisest tingitud kortse, sügavaid vagusid näol ja naha lõtvumist, eelkõige põsesarnadel, põskedel ja huultel.

Komplekt sisaldab: 14 annust (2ml) geeljat täiteainet, 14 annust (2ml) toitvat ainet, 2 aplikaatorit täpse koguse pealekandmiseks.

FILLERINA* IGAPÄEVASEKS KASUTAMISEKS

mõeldud tootekomplekt, mis sisaldab väiksemas koguses hüaluroonhappeid, on saadaval ka kolme annusena, vastavalt probleemi tüübile. Komplekti kuuluvad päevakreem, öökreem, silmade ja huulte kreem.

Fillerina* päevakreem 50ml tuub: kasutamiseks eraldi või koos Fillerina* toodetega.

Fillerina* öökreem 50ml tuub: kasutamiseks eraldi või koos Fillerina* toodetega.

Fillerina* silmade ja huulte kreem 15ml tuub: kasutamiseks eraldi või koos Fillerina* toodetega.


Ostukorv
Registreeru meie kliendiks

Kui vajad nõu toote, teenuse või juuksevärvi valimiseks, siis registreeri end TASUTA konsultatsioonile meie on-line kalendris.