Kui su juuksed on terved ja ilusad, siis sa särad ja seda näevad kõik!

Paar toredat uudist sulle.

Esiteks pakume detsembris üht populaarsemat hooldust meie klientide seas:

Sügavpuhastav intensiivhooldus peanaha probleemide ennetamiseks ja leevendamiseks:

* Sügavpuhastus peanahale + juukse- ja peanaha hooldus

* Lisaks Osooniteraapia + UUS! Aparaatne peanahamassaaž

* Kuivatus/Föönisoeng

Külmade ilmade tulekuga, võimenduvad kõõmaprobeemid, dermatiit, psoriaas, mida saab efektiivselt leevendada osooniteraapiaga. Soovitame seda ka ükskõik mis laadi juusteväljalangemise probleemide korral. Võimalik võtta mitu hooldust korraga, näiteks kes soovivad pikemat ravi. Ravi saab teha ja jätkata ka uuel aastal.

18.- (tavahind 30.-) Uue kalendri abil saad nüüd aja valida endale siit(vali teenus osooniteraapia-KAMPAANIA) või vastata samale kirjale (näiteks kui endale sobivat aega ei leidnud). Valida võid aja ka uude aastasse.

Probleemi ennetamiseks tegime TOODETE KOMPLEKTID kodus kasutamiseks. Iga komplekti juurde saad valida ühe TASUTA toote. Selleks vali enda probleemi ennetamiseks tooted, mida kodus edasi kasutada. Kui sa ei tea mida just sina peaksid kasutama, küsi nõu.

Selle AASTA märtsis oli meil suurepärane võimalus piiluda sisse juuste taimedega värvimise põnevasse maailma. Kirjutasime sellest ka pikemalt, et sellest rohkem aimu saada. Loe siit. Kuni veebruari lõpuni on juuste taimedega värvimine 35% soodsama hinnaga, kui tavaliselt.

Radico Colour Me Organic Beige Blonde