Terved juuksed
Savihelendus (ingl. k. Hair Bleaching) on saavutanud juba Skaandinaaviamaades- Soomes ja Rootsis suurt populaarsust juuksurite hulgas, kes soovivad kliendile pakkuda ökoloogilist alternatiivi juuste helendamiseks.

 

Hoolduses kasutatav savisegu sisaldab ainult keskkonnasõbralikke koostisosi, mis säästavad juuksuri tervist ning ei riku kliendi juukseid. Savisegu ei sisalda ammoniaaki ega teisi tugevatoimelisi juukseid kahjustavaid kemikaale. Kõik hoolduses kasutatavad komponendid on bioloogiliselt lagunevad.

Protseduuri ei tehta keemiliselt töödeldud juuste osal nagu: püsivärviga värvitud või blondeeritud juuste osal, keemiliselt töödeldud juuste osal (keemiline lokk või -sirgendamine). Helendamiseks sobib juba ka juure poolt 2-5cm välja kasvanud naturaalne juukseosa. Keemiliselt töödeldud juukseosale savihelendust ei tehta.

Earth Made helendussegu sisaldab kaoliin- ehk portselansavi ja puhast naatriumbikarbonaati (kosmeetiline sooda, mitte söögisooda).
Kaoliinsavi kasutatakse veel hambapastades, kosmeetikas ehk iluravides, näomaskides või seepides. Looduslikult leevendab ärritunud nahka.

Segu aktiveerimiseks kasutatakse vesinikperoksiid ehk “nõrka” hapet. Inimkeha toodab teatud määral ka ise vesinikperoksiidi võitlemaks bakteritega. “Veesarnane” vesinikperoksiid on kõige puhtam ja mõeldud kosmeetiliseks kasutamiseks. Earth Made savihelendus on testitud toode. Ainult professionaalseks kasutamiseks salongis.

Tulemus hooldusel:

Sinu juuksed näevad välja, nagu nad oleks loomulikul viisil päikese poolt pleegitatud.

Tulemus jääb juustel loomulik, juuksed saavad pehme ja maheda heledama tooni. 

Savihelendus sisaldab: 

Sügavpuhastav savipesu.

Helendussegu pealekandmine.

Loputus, kuivatus ja viimistlus

Kestus 1 – 3,5 h sõltuvalt juuste pikkusest ja töö mahust.

Väga õrnale, kahjustunud ja kuivale juuksele tuleb teha enne helestussegu pealekandmist puhas kookosõli mask. See lepitakse kokku koos töö tegijaga.

Kestus 20-40 min

Hind lühikesed-keskmised juuksed 5 €

Hind pikad-ülipikad juuksed 10 €

SAVIHELENDUS JUUSTELE hinnakiri */**:

  Lühikesed juuksed Keskmised juuksed Pikad juuksed Ülipikad juuksed

Väljakasvu
helendamine

30  
1,5 h

35 
1,5 h

40
2 h

45
2,5-3 h

Kogu juuksepikkuse
helendamine

35
1,5h

40
1,5-2 h

45 
2-2,5 h

50 
3 h

Triibutamine

35 
1,5h

40 
1,5-2h

50
2,5-3h

60
3,5h

* lisandub savi hind 0.10€ 1g
(nt keskmiste juuste helendamiseks kulub u.60g savi)
** esimesel korral enne savihelendamist on soovitav teha sügavpuhastav hooldus loodusliku saviga ja iga kord juhul, kui kodune vesi sisaldab rohkelt metalle (nt rauda). Järgmistel kordadel toimub sügavpuhastav savipesu enne helendamist kohapeal, mis on hinna sees.

Värvi oma kulmud ökoloogiliselt biohennaga meie koostööpartneri juures- Anestra Ilustuudios.

REGISTREERUNUD KLIENDILE teenus -5 % 

Ostukorv
Registreeru meie kliendiks

Kui vajad nõu toote, teenuse või juuksevärvi valimiseks, siis registreeri end TASUTA konsultatsioonile meie on-line kalendris.