MAHAGON, TUMEPRUUN, HELEPRUUN, KESKMINE PRUUN, VASEKARVA PRUUN, KASTANIPRUUN, KASTANIPUNANE, VEINIPUNANE, BURGUNDIA, PEHME MUST, ŠAMPANJABLOND, KARAMELLBLOND, PUNAKAS BLOND, MEEBLOND, TUMEBLOND, HELEBLOND, NISUBLOND, BEEŽBLOND, MAASIKABLOND, KULDBLOND.

Värve mis on looduses endas, saab kanda nüüd ka juustel.

Ökojuuksevärv on 100% looduslik viis juuste värvimiseks. Enne värvima asumist teeme kindlaks, milline värvitoon ideaalselt kliendile sobida võiks. Värvimise lõplik tulemus sõltub suuresti juuste seisundist ja eripärast. Inimese tervis on juustest näha ja ka juustevärv muutub sellest aina paremaks. Enne taimedega värvima asumist tuleb teha sügavpuhastav hooldus loodusliku saviga. Esimesel korral teha maski (see on lausa vajalik eelnevalt keemiliselt värvitud juuste puhul). Savi eemaldab juustest keemilisi ühendeid ja raskemetallide jääke, puhastab rasust ja tootejääkidest, et värv ikka paremini juuksega haakuks ja tulemus säravam jääks.

Taimevärv katab ka hallid juuksed ning on tõeline õnnistus tundliku nahaga inimesele ja allergikutele. Taimne juuksevärv hooldab ja värvib juukseid samaaegselt muutes need  pehmemaks ja säravamaks, kuna sisaldab ravivaid taimi. Juukseid saab taimedega värvida ainult tumedamaks. Blondide toonide saamiseks, peab inimesel endal olema loomupäraselt blondid juuksed.  

Värv püsib juustel kuni 4-5 nädalat (olenevalt juuste tervisest). Taimevärv tasakaalustab ja toidab juuksekarva. Aitab ära hoida juuste katkemist. Jätab juuksed kohevaks, läikivaks ja terveks. On täiesti ohutu.

TAIMEDEGA VÄRVIMINE SISALDAB:

-Sügavpuhastav savipesu

–Vajadusel eelpigmenteerimine 10.-

-Taimevärvi pealekandmine

-Soe mähis

-Pesu, kuivatus ja viimistlus

TAIMEDEGA VÄRVIMISE HINNAKIRI