Terved juuksed

Massaaži tutvustus

ERITI TÕHUS PROTSEDUUR JUUSTE VÄLJALANGEMISE PROBLEEMIDE JA LAIGUTI JUUSTEVÄLJALANGEMISE KORRAL. SAMUTI STRESSIST TINGITUD JUUSTEVÄLJALANGEMISE KORRAL, TÕHUSTADES NII JUUKSE RAVI

Meetodi on välja töötanud biotehnoloog Dr. Sebastiano Zappala.

Massaaži teostatakse Tricomassaaži seadmega

Massaaž on väga vana oskus, mida on kasutatud juba aegade algusest peale. Me kõik teame selle positiivseid mõjusid ja igaühele meeldib massaaž rohkem või vähem. Massaaži saab teha nii ravi alguses kui ka lõpus, nii nagu meie teeme.

PEAMASSAAŽ

Traditsiooniline meetod (peamassaaž) on lõõgastav, kuid liiga vähe stimuleeriv ja võib anda liiga pealiskaudse efekti. See viimane meetod  võib sageli olla kahjulik, sest koljus ei ole lihaseid ega kannata sügavat massaaži, kahjustamata veresooni ja võib tekitada verevalumeid, ning võib halvendada pea piirkonna vereringet. Massaaž Tricomassaaži seadmega pakub sügavat peanaha massaaži ilma veresooni kahjustamata ja on riskideta ja ilma kõrvaltoimeteta. Massaaž toimub vibratsiooni abil, mis kulgeb sujuvalt ja tõhusalt peapiirkonnas. mis tagab väga sügava stimuleeriva, õige ja pehme vibratsiooni, mis ei kahjusta veresooni. Vibratsioon stimuleerib ja toidab vereringesüsteemi viisil, mis on riskivaba ja soodustab selle aktiivsust.

LÜMFIMASSAAŽ

Me teame, et juuksefolliikul on ühendatud väikeste kapillaaridega, mille kõrval on ka lümfiringe. Näiteks põletiku tõttu peab lümfiringe töötama palju, eriti juuste väljalangemise aktiivses faasis, kus oleks efektiivne lümfisüsteemi toetamine ja stimuleerimine igati kasuks lümfiravi kaudu, mis aitab lümfisüsteemi jääkainete väljaviimisel, mis igapäevaselt meie organismi kogunevad ja takistavad normaalset juuksekasvu

JAAPANI PUNKTMASSAAŽ SHIATSU

Shiatsu sõna pärineb jaapani keelest ja koosneb sõnadest SHI (sõrmed) ja ATSU (vajutamine). Seda tüüpi massaaž on väga vana ja massaaž toimub sõrmeotstega shiatsupunktidele vajutades. Shiatsu ravi on peamiselt  ennetav ravi ja on mõeldud keha harmoonia ja tasakaalu hoidmiseks. Kui keha on mingil põhjusel kaotanud tasakaalu, ravi abil saab seda taastada. Samuti lõdvestab see lihaseid, et suurendada heaolu.

Massaaž sisaldab:

  • Shiatsu massaaži. Massaažis käsitletakse kaela, õla ja selja shiatsupunkte.
  • Stimuleerivat massaaži kogu peanahal
  • Lümfimassaaž-lümfiringe stimuleerimine
  • Kogu massaaž toestatakse Tricomassaaži seadmega.

HIND: 20€ / registreerunud kliendile 15€

NB! Veenduge, et ravitaval isikul ei ole põletikulisi haigusi ega infektsioone, ega kasutaks verd vedeldavaid ravimeid ja keemiaravimeid (tsütotoksilisi aineid). Ravitaval isikul ei tohi olla südamestimulaatorit ega teisi tõsiseid südameprobleeme. Ravitaval isikul ei tohi olla lahtisi haavu masseerimise piirkonnas.

Ostukorv
Registreeru meie kliendiks

Kui vajad nõu toote, teenuse või juuksevärvi valimiseks, siis registreeri end TASUTA konsultatsioonile meie on-line kalendris.