frizura-za-vjenčanje13Juuksetüvi saab intensiivselt taastatud rasvhapete derivaatidega ja taastatakse orgaaniline/loomulik kaitsekiht, mis suleb sinna viidud aktiivsed komponendid keratiini sisse. Juustele on antud uus sisu, siidisus, sära, lisaks optimaalne kaitse rasvhapete kao ja väliste faktorite kahjulike mõjude eest.

Millised juuksed vajavad seda hooldust?


Kahjustatud, tuhmid ja elastsuse kaotanud juuksed

♦ Kergesti murduvad juuksed, lõhenevad juukseotsad ja halb kammitavus juustel

Põhjused:

– Keemilised faktorid: UV-kiirgus, värvimine, keemilised lokid on kahjustanud juukseid ja eemaldanud täitva ainese, kutiikul on muutunud karedaks/lahtiseks ja juuksekarva sisu on kaitseta.
– Füüsilised faktorid: kammimine, harjamine, mittesobiv hooldus on kahjustanud kutiikulit ja muutnud ta karedaks, karv on kaotanud oma kaitsva kihi.
– Rasvhapete puudus soodustab kuivust, sõlme minemist, murdumist, katkemist ja otste hargnemist.

Toime ja koostisosad:

  • Tricobios 1 – Sügav taastus: õlivann taastab juuksetüves puudu olevad rasvahapete derivaadid. Sisaldab: hüdrogeenitud kastoorõli (tootetüüp: hüdrofiilne õli).
  • Tricobios 2 – Reguleeriv puhastus: šampoon eemaldab õrnalt liigsed rasvhapped karva pinnalt, ilma sisemist täidet kahjustamata. Sisaldab: rasvhapete derivaadid, lavendliõli, laurüüleetersulfaat (tootetüüp: šampoon)
  • Tricobios 3 – Kreemmask: lisatud rasvhapete derivaadid on lukustatud karva sisse. Karv on ümbritsetud orgaanilise kattega ja lisatud volüümi. Uuendatud kaitsekiht ennetab karva kahjustumist. Sisaldab: rasvalkoholid palmi- ja kookoseõlist, lanoliini aseaine, Tolu balsam, terpenoli segu (tootetüüp: õli/vesi emulsioon).
     

Pärast hooldust:

Juustele on antud uus tugevus ja siidisus, elastsus ja sära on taastatud

♦ Kahjustatud juustele on antud uus elastsus ja paranenud on soengu püsivus

♦ Orgaaniline kaitsev kiht toimib elastse kaitsena, lisab juustele volüümi ja kaitseb väliste kahjulike mõjude eest

♦ Võitleb juuste murdumise ja otste katkemise vastu

♦ Vaatamata intensiivsele hooldusele jäävad juuksed loomulikuks ja ei muutu raskeks ka tihedama hoolduse korral

♦ Parima tulemuse kinnistamiseks kahjustatud juustele soovitame hooldustele sobivalt lühikesi intervalle, lähtudes individuaalsest kahjustuse astmest
 

HIND: 26€-32€

 Kestab keskmiselt 1,5 tundi