Terved juuksed
Allahindlus!

10.60

Kirjeldus

PAKENDIS – 28 PAKKI
Kasutamine: Paki sisu puistata klaasitäie (200 ml) vee hulka, segada ja juua. Täiskasvanutele 1 klaasitäis, 6–12 aastastele lastele pool klaasitäit, 2–6 aastastele lastele 5 supilusikatäit päevas koos söögiga või pärast sööki. Pulbrit võib lisada toidule (puder, jogurt). Muude kasutusjuhiste kohta küsige nõu oma arstilt või apteekrilt. Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

LUUDELE JA HAMMASTELE, NORMAALSELE VERERÕHULE, LIHASTELE, NÄRVISÜSTEEMILE, VÄSIMUSE VÄHENDAMISEKS, IMMUUNSÜSTEEMILE, NAHALE, JUUSTELE JA KÜÜNTELE.

Pulber ei sisalda keemilisi lisandeid. Koosneb 4 mineraalist, milleks on kaltsium, kaalium, magnesium ja tsink. Lisaks sisaldab vitamiini D3.

Kaltsium ja magneesium aitavad säilitada luude ja hammaste normaalset seisukorda, kaalium aitab säilitada normaalset vererõhku. Magneesium vähendab väsimustunnet, tsink on tähtis luude, naha, juuste ja küünte normaalse seisundi säilitamisel ja immuunsüsteemi tegevusele. Sobib rasedatele, rinnaga toitvatele emadele.

– KALTSIUM JA MAGNEESIUM aitavad hoida luid ja hambaid tervena, soodustavad normaalset energiavahetust

– MAGNEESIUM aitab vähendada väsimustunnet ja kurnatust, aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, lihaste funktsioonile ja närvisüsteemi normaalsele talitlusele

– MAGNEESIUM säilitab elektrolüütide tasakaalu

– TSINK toetab immuunsust ja aitab hoida luude, naha, juuste ja küünte normaalset seisundit, toetab valkude sünteesi, aitab säilitada normaalset nägemist

– TSINK toetab normaalset viljakust ja reproduktiivsust, testosterooni kontsentratsiooni veres

– D-VITAMIIN toetab kaltsiumi ja fosfori normaalset omastamist ja luude normaalset seisundit

– D-VITAMIIN aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele

Koostis: kaltsiumtsitraat, kaaliumtsitraat, magneesiumtsitraat, tsinktsitraat, D3-vitamiin (kolekaltsiferool).  *NRV – Päevane võrdluskogus täiskasvanutele

Hoida kuivas kohas temperatuuril mitte üle +25 kraadi. Kuna toode ei sisalda mingeid keemilisi lisandeid, on eriti tähtis hoida seda niiskuse eest. Kui pulber on kõvenenud, võib seda ikkagi tarvitada – mineraalide ja vitamiinide kvaliteet sellest ei muutu. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Tähtis on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislikud eluviisid.

Prefiks «BIO» toidulisandi nimetuses tähendab bioloogilist omastamist ja biokeemilist olemust ega ole seotud ökoloogilise tootmisega.

Tootja: «GadоtВiochemical Ltd.», P.O.B. 10636, Haifa, Iisrael.

 

1 PAKK SISALDAB: KOGUS NRV*
KALTSIUMI

KAALIUMI

MAGNEESIUMI

TSINKI

D3-VITAMIINI

520 MG

200 MG

200 MG

15 MG

5 ΜG (200 UI)

65 %

15 %

53 %

150 %

100 %

Lisainfo

Suurus