Terved juuksed

16.20

Kirjeldus

 

Biotiin ehk vitamiin B7 on üks B-grupi vitamiinidest, mis toimib meie organismis koensüümina, võttes osa valkude, rasvade ja süsivesikute ainevahetusest. 1 kapsel sisaldab kõrges annuses 500 mikrogrammi biotiini.

Biotiin on tuntud ka ilu-vitamiinina kuna aitab hoida juukseid, küüsi ja nahka normaalsena.

Biotiin on üks tähtsamaid vitamiine kasvamise, sh rakkude kasvamise ja uuenemise tagamisel. Biotiin võtab osa paljudest protsessidest meie organismis, aidates kaasa normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele ning makrotoitainete ainevahetusele. Paljude erinevate ülesannete kõrval aitab biotiin hoida ka limaskesti normaalsena ning toetab psühholoogilisi funktsioone.

 

Kes peaksid Biotiini kasutama?

  • Inimesed,kes soovivad kaasa aidata juuste, küünte ja naha toetamisele
  • Inimesed, kellel on suurenenud vajadus biotiini järele
  • Inimesed, kes soovivad toetada normaalset energiavahetust

 

Annustamine: 1 kapsel päevas koos toiduga või vastavalt arsti või apteekri soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Sisaldus päevase annuse kohta Päevane annus 1 kapsel sisaldab 500 mcg biotiini (1000% NRV*). *NRV-päevane võrdluskogus täiskasvanutel

 

Koostis: paksendaja tselluloos, riisipulber, kapslikate hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, biotiin.

 

Hoiatused Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

 

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.1, Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa.

 

Maaletooja: MPharma OÜ

 

Lisainfo

Suurus

Ostukorv
Registreeru meie kliendiks