tel.+372 55517415 info@trihholoogia.ee

Allahindlus!

BLACK SUPER MILLION HAIR

Original price was: 28.00€.Current price is: 24.00€.

Kategooria:

Kirjeldus

SUPER MILLION HAIR Fibers on spetsiaalselt toodetud kunstjuuksed, mis on lõigatud väikesteks osadeks ja kinnituvad staatilise elektri abil teie olemasolevatele juustele, et varjata hõrenevaid juukseid. Vaid sekunditega põimuvad tuhanded pisikesed sobiva värviga juuksekiud teie juustega ja varjavad katmata peanaha. Staatilise elektriga laetuna kinnitub see nii kindlalt, et võivad püsida paigal kogu päeva ja öö, isegi tugeva tuule, vihma, treeningu ajal ja higistamise korral.

PARIM JUUKSELAHENDUS TEILE – Lahenda oma hõrenevate juuste probleem 10 sekundiga! Need spetsiaalselt töödeldud looduslikud kiud aitavad teil tõhusalt noore ja ilusana välja näha ka vanemaks saades. Juuksed on sinu oluline osa, kuna need võivad muuta su kogu nägu. Super Million Hair’iga saate seda teha, hoides lihtsalt toodet oma hõreneva juuste piirkonna kohal ja piserdades seda õrnalt juustele ja peanahale. See on lihtne kodune hooldus.

LOODUSLIKUD VÄRVIVALIKUD – Super Million Hair 10G, mis on kategooria bränd maailmas nr 1, on saadaval erinevates värvides, et teie loomuliku juuksevärviga kõige täpsemini sobituda ja saavutada kõige autentsem välimus. Alustamiseks peate lihtsalt valima oma olemasolevatele juustele kõige lähemal oleva värvi, et neid ei oleks võimalik tuvastada. Üheksa värvivalikuga on hõrenemist nii lihtne varjata: must, tumepruun, keskmine pruun, helepruun, tumeblond, nisublond, kastanipunane, hall ja valge.

TOOTE EELISED – saavutage iga kord koheselt paksemad ja täidlasemad juuksed! See hõrenevate juuste lahendus sobib suurepäraselt igat tüüpi juuksetüüpidele meestele ja naistele, kuna see on valmistatud naturaalsetest kvaliteetsetest ehtsatest juuksekiududest ning on mõeldud kiireks ja lihtsaks 10-sekundiliseks pealekandmiseks. See varjab tõhusalt hõrenemist ja kiilanemist vaid sekunditega, kuna kiud kinnituvad magnetiliselt kindlalt teie olemasolevate juuste külge.

LIHTNE KASUTADA – Super Million Hair pealekandmine on igaühe jaoks väga lihtne. 1. samm: peske, kuivatage ja seadke oma juuksed korda. 2. samm: piserdage hõrenenud alale. 3. samm: kontrollige käsipeegli abil, kas hõrenemisala on täielikult kaetud. 4. samm: silitage õrnalt, et kiud juustega hajutada. 5. samm: kandke Super Million Hair Mist (juukselakki) juustele peale juustest umbes 6 tolli kauguselt.

Eemaldamiseks peske kergelt maha mis tahes šampooniga.

Lisainfo

Suurus