Terved juuksed
Allahindlus!

134.55

Kirjeldus

Täielik ravi juuste väljalangemisvastaste ja taaskasvamist soodustavate preparaatidega.

Soodustab füsioloogiliselt juuste kasvamist – kõigi katses osalenud inimeste puhul olid positiivsed tulemused*. Juuksenääpsudes olevate tüvirakkude normaalne talitlus on uute juuste kasvamiseks äärmiselt oluline.

On soovitav kasutada juhul, kui juuste hõrenemise põhjused on füsioloogilised, mitte aga pataloogilised(Alopecia areata, kõik põletikud) . Ei toimi täielikult kõhetunud juuksenääpsude korral.

CRESCINA HFSC 100%: TÄIELIK TÕHUSUS KATSES OSALENUTEL

* Tulemused pärast neli kuud kestnud in vivo kliinilis-instrumentaalset topeltpimedat randomiseeritud ja platseebokontrollitud uuringut 46 katseisikuga (23 raviti tootega CrescinaHFSC ja 23 platseeboga). Meestel vastas juuste hõrenemine II, III ja oimupiirkonnas III ning IV astmele Hamiltoni-Norwoodi skaalas. Kõikide osalenute puhul täheldati positiivset tulemust, elektroonilise loendamise tulemuseks oli minimaalselt +7 ja maksimaalselt +41 uue juuksekarva kasvamine 1,8 cm2 suurusel nahapinnal.

6300 UUT JUUKSEKARVA

Naha ühe ruutsentimeetri kohta saadud keskmisi tulemusi analüüsiti matemaatiliselt ja neid laiendati kogu peanahale (600 cm2). Tulemuseks oli keskmiselt 6300 uue juukse kasvamine pärast nelja kuud kestnud ravi tootega Crescina HFSC 100%. Instrumentaalanalüüsi tegemiseks kasutati fototrihhogrammi.

KASUTAMINE:

Variant 1: Kanna iga päev poole ampulli sisu peanahale viie järjestikuse päeva jooksul, seejärel pidada kaks päeva vahet. Kasuta ampulle sama skeemi järgides 2-4 kuud. Mitte loputada, pähejäetav. Parima tulemuse saamiseks teha ravi 4 kuud.

Variant 2: Kanna iga päev terve ampulli sisu peanahale viie järjestikuse päeva jooksul, seejärel pidada kaks päeva vahet. Kasuta ampulle sama skeemi järgides 2-4 kuud. Mitte loputada, pähejäetav. Parima tulemuse saamiseks teha ravi 4 kuud.

KOOSTIS: Merevaikkollased ampullid sisaldavad Šveitsi patenteeritud segu toimeainetest Crescina Re-Growth sisaldab kaht aminohapet tsüsteiini ja lüsiini(need on juuste keratiini peamised koostisosad), ning spetsiaalset kasvufaktorit glükoproteiini ja veresooni laiendavat ainet, mis on viidud veest ja alkoholist koosnevasse vehiikulisse. Arvukad tõhususe uuringud näitavad, et selline koostis stimuleerib juuste loomulikku kasvu ning mõjutab aktiivseid ja osaliselt aktiivseid juuksenääpse. Mõju täielikult kõhetunud juuksenääpsudele puudub.Teised põhikoostises sisalduvad koostisained soodustavad sama toimet. Nendeks on diguanosiin TP, prolifeks, isofool, salitsüülhape ja biotehnoloogiliselt valmistatud DNA.

Läbipaistvad ampullidsisaldavad segu põhilistest toimeainetest (hüdroksüproliin, asparagiinhape, ensüümide aktivaator ja tauriin) koos pärmihüdrolüsaadi ja atsetüültetrapeptiid 3-ga, mis tugevdavad juuksejuuri (toimeainete in vitro uuringute põhjal). Koostist on rikastatud kompleksiga HSSC, mis kaitseb peanahka ja hoiab selle heas tervislikus seisundis (toimeainete in vitro ja in vivo uuringute põhjal). Crescina Anti-Hair Loss HSSC-d sobib kasutada väljalangemise takistamiseks ja juuksekasvu korrigeerimiseks siis, kui põhjused on füsioloogilised, mitte aga pataloogilised.

Lisainfo

Suurus