Terved juuksed

20.00

Kirjeldus

Heamaitseline tugev raua- ja C+B-vitamiinipreparaat väsimuse ja stressi vastu. Raud aitab vähendada väsimust ja kurnatust. C-, B1-, B6- ja B12-vitamiinid koos foolhappega aitavad kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Ferronoli koostise eesmärgiks on tagada raua parim võimalk imendumine. Kui omandatud raud imendub juba peensooles vereringesse, siis see ei jõua jämesoolde ega põhjusta paljudele rauapreparaatidele tüüpilisi seedehäireid. Ferronol sisaldab mitmeid raua imendumist soodustavaid koostisosi; vitamiine C ja B, kibuvitsamarja pulbrit, nõgese ekstrakti ja marjamahlade puuviljahapped.

KASUTUSOTSTARVE:

  • Väsimuse tõrjumiseks
  • Üldise kurnatuse ja stressi vastu
  • Immuunsuse ja hea üldenesetunde säilitamiseks

Ferronol on suurepärane toode, mis aitab organismil rauda omastada. Ferronol on turul olevatest kangeim vedel rauapreparaat – päevaannus sisaldab 21 mg rauda. Peale raua sisaldab see mitmeid raua imendumist ja raua mõju tugevdavaid vitamiine. Ferronolist saab palju C- ja B-vitamiini ning foolhapet.

SIHTRÜHMAD:

  • Rasedatele ja imetavatele emadele
  • Koolilastele ja üliõpilastele
  • Hõivatud karjääriinimestele
  • Sportlastele ja tervisesportlastele
  • Taimetoitlastele ja veganitele
  • Haigustest paranevatele eakatele inimestele

ANNUSTAMINE:

Täiskasvanud: 15 ml üks kord päevas
Koolilapsed (7. – 12. aastased): 10 ml üks kord päevas.
Enne kasutamist loksutada.
Manustada koos toiduga või veega lahjendatult. Kui teie magu on eriti tundlik rauapreparaatidele, siis võtke oma päevaannus sisse 2-3 osas.

KOOSTIS:

Vesi, fruktoos, punasesõstra, mustsõstra, pohla ja punase viinamarja kontsentraat, mineraalained (rauasulfaat ja magneesiumoksiid), happesuse regulaatorina õunhape, nõgese ekstrakt, kibuvitsamarja pulber, vitamiinid (L-askorbiinhape, riboflaviin, tiamiinhüdrokloriid, püridoksiinhüdrokloriid, pteroüülmonoglutamiinhape, tsüanokobalamiin), säilitusainena kaaliumsorbaat.

Peale avamist hoidke pudelit külmkapis.

Toimeainete kogus päevaannuses. Toimeained 15ml VTA%* C-vitamiin 60mg 75%*; raud 21mg 150%*; magneesium 6.6mg 2%*; B1-vitamiin 1,5mg 136%*; B2-vitamiin 1,6mg 114%*; B6-vitamiin 1,4mg 100%*; foolhape 300mcg 150%*; B12-vitamiin 2,1mcg 84%*; punase sõstra, mustsõstra, jõhvika ja viinamarja kontsentraat 2,1ml; kibuvitsamarja pulber 60mg * soovitavast päevaaanusest.

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ja tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamistingimused.  Avatud pudel hoida jahedas. Toode on kasutuskõlblik kuni 6 nädalat pärast avamist.

Lisainfo

Suurus