tel.+372 55517415 info@trihholoogia.ee

Fiiber, medium brown

13.90

Kategooria:

Kirjeldus

Fiiber juustehõrenemist peitvad kiud.

Kogus: 25g

Värvus: keskmine pruun

NB! Soovitame tungivalt osta ka aplikaator. See on vajalik abivahend Fiiber’i peale kandmiseks.
Oluline on valida õige värv. Kui kõhkled värvi osas, konsulteeri meiega.

Kasutusjuhend

 

Fiiber

Kasutada kuivadel juustel. Raputada või hõõruda purki üle tihedust vajavate alade. Täpsema tulemuse saavutamiseks võtta appi pintsel või Fiiberi’i pihusti. Kasutada mõistlikus koguses.
Patsutada õrnalt juukseid, et kiud ühtlustuksid ja kataksid kogu pinna. Paremaks püsivuseks ning haakumiseks on mõistlik enne Fiiberi paigaldamist panna hästi pisut juukseõli ning pärast kasutamist võib peale lasta juukselakki. Sulgeda kaas ja hoida pudel niiskusest eemal. Võib kasutada kulmudes, habemes, juuksepiiri täiustamiseks ja mujal.

Koostis: Gossypium herbaceum (Levandi puuvill), naturaalsed rauapõhised värvained Võib sisaldada värvained: Yellow6 (CI 15985), Yellow (CI 19140), Red 22 (CI 45380), Red33 (CI 1720), Blue 1 (CI 42090), Green 5 (CI 61570), Green 3 (CI 42053), Green 6 (CI 61565), Orange (CI 15510)

Kogus: 25g

Hoiatus! Ainult väliseks kasutamiseks. Kui tekib ärritus, lõpetada kasutamine. Vältida sissehingamist ja kontakti silmadega. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Usage

Fiiber aplikaator

FIIBERi aplikaator jaotab FIIBER juuksetoote täpselt lisatihedust vajavatele aladele. Aplikaatori kasutamine võimaldab paigaldada kiud ühtlasemalt, täpsemalt, rohkem juuksekarvade vahele ning alla ja ökonoomsemalt. See jätab veelgi loomulikuma lõpptulemuse. Kui juuksed on suhteliselt tihedad ja pikad, siis on see väga vajalik abivahend, et FIIBER pääseks õigesti sinna, kuhu peab. Sõela kasutades võivad kiud teatud tüüpi juuste puhul langeda aga ainult soengu peale.

1. Keerata kork ja sõel FIIBERi purgilt maha.

2. Keerata aplikaator pudeli külge ning eemalda kummikork tipust.

3. Suunata ots probleemsele alale ja vajutada nimetissõrmega mustast kummist pumbale. Pudelist väljuvat FIIBERi kogust saab reguleerida vajutuse tugevusega.

Hoida püstises asendis ning niiskusest eemal. Selleks on mõistlik pärast kasutamist jätta peale kummiotsik. Niiskuse käes ja mittepüstises asendis võib pihusti ummistuda.

Fiiber juuksepiiri optimiseerija

Ebaregulaarsed piid, et aidata jäljendada naturaalset juuksepiiri. Hea FIIBERiga kasutamiseks, et ei jääks ebaloomulikke sirgeid jooni juuksepiiril. Annab pehme ja naturaalse välimuse. Kaitseb FIIBERi otsmikule langemise eest. Et saada veelgi täpsem tulemus, suuna FIIBER juuksepiirile ka koos aplikaatoriga.