Terved juuksed

39.00

Laost otsas

Kirjeldus

 

Hiusvita toidulisand sisaldab 56 tabletti ja 56 kapslit.

Hiusvita toidulisand on välja arendatud juuste tervise toetamiseks. Selle koostisained muudavad naha ja juuksed tervemateks ning kaitsevad rakke oksüdatsiooni eest.* Pakendist leiate nii vitamiine kui ka mineraalaineid sisaldavad tabletid ja makadaamiapähkliõli sisaldavad kapslid. Makadaamiaõli on erakordselt kõrge kvaliteediga taimeõli ning tasakaalustatud oomega-3, -6, -7 ja -9 rasvhapete allikas.

Biotiin, seleen ja tsink aitavad kaasa normaalsete juuste säilitamisele.*

Kasutamine: 2 tabletti ja 2 kapslit päevas (hommikul ja õhtul, korraga 1 tablett ja 1 kapsel). Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!

Tablettide koostisosad: Merekollageen, rosmariiniekstrakt, lambaläätseekstrakt, naatriumaskorbaat, nikotiinamiid, tsinkdiglütsinaat, vaskdiglütsinaat, biotiin, maltodekstriin, toidupaksendid (tselluloos, rasvhapete magneesiumsoolad), paakumisvastased ained (kaltsiumfosfaat, siliitsiumdioksiid), katteaine (hüdroksupropüülmetüül fosfaat)

Kapslite koostisosad: Makadaamiaõli (makadaamiapähklid) želatiin, stabilisaator (glütserool)

Päevane annus (2 tabletti ja 2 kapslit) sisaldab:

     Makadaamiaõli 1500 mg
     Merekollageen 400 mg
     Rosmariiniekstrakt 200 mg
     Lambaläätseekstrakt 200 mg
     C-vitamiin  200 mg 250 %*
     Niatsiin 20 mg 125 %*
     Tsink 20 mg 200 %*
     Vask  1 mg 100 %*
     Biotiin 200 µg 400 %*
     Seleen 54 µg 98 %*

*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

Toodet ei soovitata vere hüübimisprobleemidega inimestele.Toodet ei soovitata kala- või koorikloomade vastu allergilistele inimestele. Toodet ei soovitata kasutada raseduse ja imetamise ajal. Toode sisaldab makadaamiapähkliõli. Laktoosivaba.

Toodetud: Norras.

Ostukorv
Registreeru meie kliendiks