tel.+372 55517415 info@trihholoogia.ee

Allahindlus!

TRICODERM TricoHieronta multifunktsionaalne massaažiseade pea- ja lümfiringe massaažiks + tselluliidi vastane ravi

130.00

Kirjeldus

TricoHieronta on multifunktsionaalne massaažiseade, mis sobib ideaalselt peamassaažiks. Sobib hästi juuste väljalangemise probleemide ennetamiseks kui ka raviks.

Traditsioonilisel peamassaažil on lõõgastav mõju, kuid ainult pealiskaudselt, kuna ta on liiga vähe vereringet stimuleeriv ja võib kahjustada pindmisi veresooni. See viimane meetod  võib sageli olla kahjulik, sest peas ei ole lihaseid ega kannata ka pea sügavat massaaži, kahjustamata veresooni ja võib tekitada verevalumeid ning võib halvendada piirkonna vereringet.

Massaaži võib teha enne või pärast juuste väljalangemise protseduuri.

TricoHieronta abil saab peamassaaži ja eriti otsaesise massaaži teha ilma traditsioonilise massaaži riskideta. Tänu oma käepärasele suurusele on seadet lihtne kasutada. Seadme TricoHieronta töö põhineb massaažil, mis kulgeb sujuvalt ja tõhusalt peapiirkonnas vajutusel  ja vibratsioonil. Tänu seadme silikoonipeale, tekib masina ja töödeldava ala vahele õhkpadi, mis tagab väga sügava stimuleeriva, õige ja pehme vibratsiooni, mis ei kahjusta veresooni. Meetodi on välja töötanud Biotehnoloog dr Sebastiano Zappala.

Biotehnoloog doktor Sebastiano Zappala on õpetanud trihholoogiat üle 30 aasta, 1995. aastast alates Skandinaaviariikides ja Baltimaades. Alates 1998. aastast V.L.T. meetodit (vaakum-lümfimassaaži ja osooniteraapiat). Alates 2002. aastast õpetab T4 meetodit (Tricoderm tooted koos eelpoolnimetatud aparaatsete protseduuridega).  

Soome Trihholoogiaühingu asutaja ja aupresident.

Teadusuuringute direktor asutuses Prodotti Vitalia s.r.l.

See meetod sobib kõigile ja seda saab kasutada ka koduseks kasutamiseks ilma spetsiaalse ettevalmistuseta. Meetodi poolt tekitatud vibratsioon stimuleerib ja toidab vereringesüsteemi viisil, mis on riskivaba. Lisaosad võimaldavad kasutada seadet mitmel erineval viisil. 

Peamassaazi lõik sisaldab kogu teavet, mida vajate Tricomassaazi kasutamiseks.

TricoHieronta seadet saab kasutada ka lümfiringe massaažiks.

Me teame, et juuksefolliikul on ühendatud pindmise veresoonkonna kõrval ka lümfiringega. Näiteks põletiku tõttu peavad nad töötama palju, eriti juuste väljalangemise aktiivses faasis, kus oleks efektiivne lümfiringe töö toetamine igati kasuks loomulikul viisil lümfiravi kaudu. Lümfivedelik liigub mööda kanaleid teatud tüüpi basseinidesse, mida nimetatakse terminuteks. 

Lümfiringet saab stimuleerida mööda kanaleid, hõõrudes ühtlaselt kergemate ja aeglaste liigutustega. 

TricoHierontal on lümfimassaaži jaoks kaks erinevat kiirust. Kui silikoonipead kasutatakse asendis 1 (aeglane), saab lümfiringet kergelt ja ühtlaselt stimuleerida. Lümfimassaazi lõik sisaldab kogu teavet, mida vajate Tricomassaazi kasutamiseks. Lisana on käepideme kasutamise võimalus parandamaks tselluliidivastast ravi.

TricoHieronta seadet saab kasutada ka tselluliidivastases ravis.

Tselluliidivastane ravi lõik sisaldab kogu teavet, mida vajate Tricomassaazi kasutamiseks.

Aparaadi komplektis on:

aparaat

aku

kaks silikoonipead

üks eraldi otsik keha massaažiks tselluliidsetele kohtadele.

juhend kasutamiseks

Aparaat töötab kahe erineva tugevuse ehk astme peal.

Protseduur parandab peanahavereringet ja sobib kõikide juuste väljalangemise probleemide raviks. Samuti on protseduur mõnus ja lõõgastav. Vastunäidustusi ei ole.

Tarneaeg 5 päeva.

Kasutusjuhend: