Terved juuksed

24.80

Kirjeldus

Tähelepanu! Bioloogiliselt aktiivsed toidulisandid EI OLE RAVIMID! Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist.

Selle bioaktiivse toidulisandi retsept on koostatud selliselt, et tagada kaltsiumi optimaalne omastatavus. Retseptis on kasutatud “vajaduse ja küllasuse” printsiipi. Teisisõnu sisaldab MIRRA-KALTSIUM kõike vajalikku optimaalse tulemuse saavutamiseks ja samal ajal puudub nii koostisosade kui nende vahekorra liig doseeringus.

Toime
Soovitav kasutamiseks täiendava kaltsiumi, mikroelementide tsingi ja magneesiumi ning vitamiinide B₆, D₃, K₁ ja C allikana. Toote tasakaalustatud koostis korvab kaltsiumi, mikroelementide ja vitamiinide defitsiidi, on näidustatud kuiva naha, küünte ja juuste halva seisundi ning sageli esinevate külmetushaiguste korral. Profülaktiliselt sobib osteoporoosi ja hammaste lagunemise ennetamiseks ja luude tugevdamiseks.

Koostis
Biolisandis kasutatakse organismi poolt hästiomastatavat kaltsiumisoola (laktaati). Biolisandi koostises leidub nii kaltsiumi normaalseks omastamiseks vajalikku D₃ vitamiini, kui ka lisaks mikroelemente (tsink, magneesium) ja vitamiine (püridoksiin, füllokinoon, askorbiinhape). Nimetatud mikroelemendid ja vitamiinid mitte ainult et aita kaasa kaltsiumi omastamisele, vaid nende sisaldus on vähemalt 30-70% organismi ööpäevasest vajadusest.

Seetõttu kujutab biolisand MIRRA-KALTSIUM enesest tegelikult laia kasutusvaldkonnaga tasakaalustatud mineraalide-vitamiinide kompleksi.

1 tablett sisaldab:
– kaltsiumi laktaat – 0,677 ml (87 % päevasest normist);
– vitamiinide-mineraalide kompleks – 0,023 ml
(vitamiin D₃ – 0,0000001 ml, vitamiin K₁  – 0.0000025 ml, vitamiin B₆ – 0.0000345 ml, vitamiin C – 0.0014 ml, tsink – 0,00012 ml, mangaan – 0,00002 ml).

Pakend: karp 150 tbl à 0,7 ml

Netokaal: 105 ml

Kasutamine
Täiskasvanud 2 tabletti 2 korda paevas söögi ajal.

Kuuri kestvus – 30 päeva.

Katab ööpaevasest vajadusest:
kaltsium (kergelt omastatavas orgaanilises vormis) – vahemalt 25 %,
askorbiinhape, vitamiinid D₃, K₁, B₆  – vahemalt 70 %,
tsink ja mangaan – vahemalt 35 %.

Mitte ületada päevast soovitatud annust.

Vastunäidustused
Koostisosade individuaalne mittetaluvus.

Tootja
Mirra – M Ltd, Moskva, Venemaa