Terved juuksed

12.50

Kategooria:

Kirjeldus

Toime

Õun- ja piimhappe estrid pehmendavad suurepäraselt nahka, soodustavad vanade rakkude irdumist, naha heledamaks muutumist, silenemist ja sisemist sädelemist. Mõlemad koostisosad niisutavad suurepäraselt nahka, täiendades orgaaniliselt aminohappelise kompleksi (8 aminohapet), glükoosi, karbamiidi ja granaatõuna seemnete CO2 – kontsentraadi niisutavat toimet. Rebasheina, soja, jaapani kummeli ja F vitamiini taimsed õlid tugevdavad naha barjäärseid omadusi, takistades niiskuse kiiret kadu.
Spetsiaalne bioaktiivne peptiid ergutab epidermaalset kasvufaktorit, mis tugevdab naha põhivalkude (kollageen, elastiin jm.) sünteesi, mis on vahetult seotud naha prinkuse ja elastsuse suurenemisega. Troksirutiin, viirpuu CO2 ekstrakt, askorbiilglükosiid, merivaikhape ja apelsini eeterlik õli tugevdavad oluliselt kapillaaride kudesid ja seinu, hoides sel teel ära nii veresoonte haiguste tekke kui tselluliidi progresseerumise. Kummeli, melissi ja aasia vesinaba ekstraktid rahustavad suurepäraselt nahka, kõrvaldavad ärrituse, ergutavad taastumiseprotsesse. Samade taimede polüsahhariidid koos pindaktiivsete ainetega – naatrium alginaadi ja F vitamiiniga – moodustavad nahapinnale õhukese õhku mitteläbilaskva kaitsekile, mis hoiab ära hapendumisstressi tekke.
Losjoonil on kerge saladuslik ja lummav aroom, losjoon annab nahale pehmuse ja imelise sametisuse.

Koostis

Emulsioonikompleks, vesi, soija õli, orgaaniline aminohapete kompleks (8 aminohapet), glükoosi, karbamiidi ja granaatõuna seemnete CO2 – kontsentraat, rebashein, soja, jaapani kummel, F-vitamiin, troksirutiin, viirpuu CO2 ekstrakt, askorbiilglükosiid, merivaikhape ja apelsini eeterlik õli, naatrium alginaat.

Pakend 125ml

Tootja  Mirra – M Ltd, Moskva, Venemaa

Lisainfo

Suurus