Terved juuksed

13.50

Kategooriad: ,

Kirjeldus

MIRRA Mitsellaarne näovesi on mõeldud mustuse ja meigi eemaldamiseks näonahalt, k.a. silmadelt ja kaelalt. Sobib eriti kiire elutempoga inimestele tänu oma tõhususele. Toote efektiivsus põhineb pindaktiivsetel molekulidel, mis tõmbavad magnetina nahapinnalt meigi ja mustuse jättes nahapinna täiuslikult puhtaks ja värskeks. Toode on mõeldud kõikidele nahatüüpidele, ka kõige tundlikumale. Toode ei sisalda alkoholi, lõhnaaineid ega parabeene.

Koostis:

Pehmed kõrgniisutavad taimsed suhkrud (L- fruktoos, D- galaktoos ja galakturoonhape), monofunktsionaalne niisutav pentileenklükool, tööstuslik karbamiid, nisu, odra ja kaera hüdrolüsaat, kase-, pärna- ja vaarikaekstrakt.

Kasutamine:

Sobib nii mustuse kui meigi eemaldamiseks näonahalt, k.a. silmadelt ja kaelalt. Niisutatud vatipadjakesega jälgides näo ja kaela massaažiliine puhastada nahka. Vajadusel korrata protseduuri. Pärast puhastamist loputada nägu veega või kasutada näovett või kanda koheselt peale sobiv kosmeetikum- kreem, losjoon vm. Sobib ideaalselt enne fillerina toodete kasutamist.

Pakend 125 ml

Tootja  Mirra – M Ltd, Moskva, Venemaa

Lisainfo

Suurus