tel.+372 55517415 info@trihholoogia.ee

Radico orgaaniline Manjistha ehk värvimadara pulber 100 g

12.40

Toodet on anda kaalutuna suurest pakist.

Kirjeldus

Manjistha ehk värvimadar on India ajurveda ürdipulber, millel on juukseid punakaks toonivaid omadusi, andes juustele kergelt külma või sooja tooni olenevalt juuste omast värvitoonist. Kontrollib juuste väljalangemist ja puhastab peanahka ning teeb juuksed säravaks ja läikivaks. Manjistha tungib sügavale juuksejuurtesse, toidab juukseid ja kaitseb juukseid riknemise eest. Kõikidele juuksetüüpidele.

Tähtis: vältimaks ebatasast või laigulist lõpptulemust, kasutage Manjistha pulbrit ainult koos teiste värvivate ürtidega nagu kõik Radico Color Me taimevärvi segudega või henna, cassia (värvitu henna), indigo või amlaga. Üksi kasutatuna võib toon jääda ebaühtlane.

Kasutamine: segage kausis Manjistha pulber (või siis Manjistha pulbri ja teise värviva ürdi pulbri segu) leige veega vahekorras 1 osa pulbrit ja 3 osa vett. Kandke segu puhastele kuivadele või rätikuniisketele juustele kasutades pintslit või spaatlit. Katke pea kilemütsi (vannimütsi) ja sooja rätikuga. Et saavutada intensiivsemat lõpptulemust võib kasutada sooja lisamiseks fööni. Loputage 60-90 minuti pärast juukseid niikaua kuni vesi on selge.

Kasutage šampooni ja juuksepalsamit ainult vajadusel.

Koostis: Rubia cordifolia pulber*

*Orgaaniline, sertifitseeritud Ecocert- sertifikaadiga

Radico on Indias asuv rahvusvaheline ettevõte, kelle tegevusalaks on orgaanilise ja turvalise juuksevärvi tootmine (taimesegud).
Radico turvalisi juuksevärve on toodetud juba üle sajandi.
Radicole on oluline toodete kvaliteet, uuringute läbiviimine ja henna toodete arendus ja eetiline ettevõtlusmudel.

Lisainfo

Suurus