tel.+372 55517415 info@trihholoogia.ee

Serenoapalmi ekstrakt

19.00

Kirjeldus

Serenoapalm on populaarne põlisameeriklaste rahvaravim, mida nad kasutavad erinevate, tänapäeva meditsiini poolt ravimatuks peetavate terviseprobleemide puhul. Sajandeid tagasi kasutasid iidsed hõimud selle taime marju ravimina juuste väljalangemise ja kiilaspäisuse puhul.
Serenoapalmi ekstrakt ei võimalda hormoonil testosteroon muunduda dihüdrotestosterooniks (DHT) – peamiseks teguriks, mis aitab kaasa juuste hõrenemise ja vastavalt ka kiilaspäisuse ilmnemisele ja progresseerumisele. On olemas 11 kliinilist uuringut, mis näitavad, et serenoapalm tõesti põhjustab juuste kasvu ja peatab juuste väljalangemise või kiilaspäisuse progresseerumise.

TOIDULISAND: Toode sisaldab serenoapalmi (Serenoa repens) ekstrakti. Iga kapsel sisaldab 160 mg ekstrakti, mis võrdub 1440 mg pulbristatud marjade kogusega, kus sisaldub 85-95% rasvhappeid ja steroole. Serenoapalmi ekstrakti kapslid sobivad tarvitamiseks nii meestele kui naistele.

Serenoapalmi ekstrakt on antiandrogeense ja põletikuvastase toimega. Eesnäärme suurenemise põhjustab testosterooni lagunemine dihüdrotestosterooniks. Serenoapalmi ekstrakt (Prostamol uno) pärsib testosterooni muutumist dihüdrotestosterooniks ja vähendab seeläbi tõhusalt eesnäärme suurenemisest tingitud kaebusi. Taimsete preparaatide eeliseks on ka tõsisemate kõrvaltoimete puudumine. Eesnäärme healoomulise suurenemise kergete haigusnähtude korral soovitatakse Serenoapalmi ekstrakti (Prostamol uno), mis on väga hea talutavusega ja ei põhjusta kõrvaltoimeid, nt seksuaalfunktsiooni häirumine, verevarustushäired ja günekomastia (rindade suurenemine meestel).Ekstrakt hoiab ära testosterooni muutumise dihüdrotestosterooniks, mis pidurdab adenoomi arengut. Inimorganismile avaldub selle taime mõju läbi mitme erineva toimemehhanismi. Üks neist on veresoonte silelihaste lõõgastumine, mis lõppkokkuvõttes parandab verevarustust kudedes. Pealeselle reguleerib see retseptorite tundlikkust suguhormoonidele, reguleerides sellega nii meeste kui naiste hormonaalset taset. Serenoapalmi ekstrakti kapslid sobivad  kasutamiseks nii meestel kui naistel.

ANNUSTAMINE: 1 kapsel päevas koos toiduga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

HOIATUSED: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

KOOSTISOSAD: Serenoapalmi (Serenoa repens) ekstrakt, kapslikate želatiin, niiskusesälitaja glütserool, toiduvärv raudoksiid, päevalilleseemneõli. Netokogus: 47g

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas. Parim enne lõppu: vt. purgi küljel.

TOOTJA: Lamberts Healthcare Ltd.1, Lamberts Road,Tunbridge Wells, Kent TN2 3EH, Inglismaa.

 

Lisainfo

Suurus