tel.+372 55517415 info@trihholoogia.ee

Allahindlus!

Mediterranean Color Pro keramiidi ja aminohapetega juukseseerum

6.00

Kirjeldus

Keramiidi ja aminohapetega juustesse jäetav seerum, mis annab juustele sära, niisutuse, kaitse ja taastab juukseid, neid mitte koormates ja muudab need kergesti kammitavaks.

Taastav toime ja maksimaalne kaitse juuste lõhenemise eest. Ideaalne kahjustatud juustele.

Tugevdab juuste kaitset, vältides otste lõhenemist. Abiks kergesti murduvatele ja kahjustatud juukseotstele, parandades nii nende välimust. Annab ainulaadse pehmuse ja sära!

Kasutamine:

Kandke 2-3 tilka märgadele või kuivadele juustele, keskendudes juukseotstele. Pole vaja loputada.

Keramiidid on ühed peamised nahas leiduvad lipiidid ehk rasvad, mis toimivad kui naharakke koos hoidev „mört“. Kuna meie organism on üsna geniaalne, toodab see tegelikult iseseisvalt mõningaid parimaid nahahoolduse koostisosi, näiteks keramiide, mis niisutavad ja kaitsevad nahka. Keramiidide kogus nahas võib keskkonnategurite ja vananemise tõttu väheneda, mistõttu on neid kasulik kasutada nahahooldusvahendites.

Mida keramiidid nahale teevad?
• tugevdavad nahabarjääri ja kaitsevad väliste agressorite (nt õhusaaste) eest
• suurepärased niisutajad
• hea sobivus nahaga – on nahaomased, mis tähendab, et nad jäljendavad naha rasvu ja sobivad suure tõenäosusega sinu nahaga
• vananemisvastased omadused, mis aitavad nahka elastse ja siledana hoida.

Kuidas keramiidid toimivad?
Kuna keramiidid on naharakke kooshoidev „mört“, on need vajalikud naha kaitsebarjääri heaks toimimiseks. Terve nahabarjäär hoiab niiskust ning keramiidid toetavad ja tugevdavad seda, et nahk oleks niisutatud ja väliskeskkonna eest kaitstud. Kui nahas ei ole piisavalt keramiide, nõrgeneb nahabarjääri kaitsevõime ja niiskus võib kaduda, mistõttu nahk kipub kuivama ning on vastuvõtlikum allergeenidele, õhusaastele ja UV-kiirtele.

Miks on keramiidid nahahoolduses vajalikud, organism toodab ju neid ise?
Kolmekümnendates eluaastates hakkab keramiidide tase meie nahas vähenema ja nahk kipub kuivama, tekivad kortsud ning nahk muutub karedamaks.

Mida madalam on sinu naha keramiidide sisaldus, seda karedamaks ja kuivemaks muutub nahk ja me kõik teame, kui ebamugav tunne see on! Lisaks niisutamisele on keramiidid kasulikud isegi ekseemi ja psoriaasi all kannatavale nahale, sest nende nahahaiguste üheks tunnuseks on madal keramiidide tase. Kuna keramiidid on nahas juba loomulikult olemas, ei ärrita seda koostisosa sisaldavate toodete kasutamine tõenäoliselt nahka ning on suurepärane valik kõikidele nahatüüpidele.

Ka meie juukseid vajavad keramiide!

Aminohapped:

Aminohapped on valkude põhikomponendid. Need on olulised meie kudede ehitamiseks ja säilitamiseks. Ilma nendeta ei saa haavad paraneda ja lihaseid ehitada. Aga mida paljud inimesed ei tea: Aminohapped on väga olulised ka luude, küünte, naha ja juuste jaoks!

Päritolumaa: Kreeka

 

Lisainfo

Suurus