Iga keharakk vajab tsinki, kuid paljud meist ei omasta vajalikku kogust. Tsink on vajalik immuunsüsteemi korrapäraseks toimimiseks, ta aitab kaasa normaalsele viljakusele ja reproduktsioonile ning normaalse nägemise säilitamisele. Lisaks aitab ta kaasa makrotoitainete, rasvhapete ja vitamiin A ainevahetusele, vere testosterooni taseme normaalsena hoidmisele ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest

Samuti on on meie kehal tsinki tarvis selleks, et hoida juukseid, küüsi ja nahka. Toode sobib kasutamiseks lühiajaliselt.

 

Kes võiksid kasutada Lambertsi Tsink tablette:

  • Inimesed, kes soovivad oma immuunsüsteemi tugevdada;
  • Inimesed, kes soovivad toetada oma silmade tervist;
  • Naha, küünte ja juuste tugevdamiseks;
  • Inimesed, kes ei saa toidust piisavas koguses tsinki.

Kirjeldus

Annustamine: 1 tablett päevas koos toiduga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

 

Päevane annus 1 tablett sisaldab                      %NRV*

Tsink (tsitraadina) 25mg          250

 

*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

 

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, pärmi, kala ega koorikloomi.

Sobib taimetoitlastele.

Koostisosad: Happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, tsinktsitraat, ristseotud tselluloosikumm, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, stabilisaator stearhape.

Hoiatused: Tsingi tarvitamine tühja kõhuga võib põhjustada väiksemaid seedetrakti häireid nagu iiveldus. Sellisel juhul on tsingilisandit soovitatav tarvitada koos toiduga. Pikaajaline 25 mg või enama tarbimine võib põhjustada aneemiat. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road, Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa