tel.+372 55517415 info@trihholoogia.ee

Viviscal juukse kasvu parandav šampoon naistele

11.95

Kirjeldus

Puhastab õrnalt ja aitab parandada juuste kasvu.

Igapäevane stress, hormonaalsed muutused, halb toitumine, vanus, menopaus, rasedusjärgne periood, pärilikkus, ravimid ning keskkonnast ja liigsest juuksehooldustoodete kasutamisest tulenevad kahjustused võivad mõjutada juuste tervist ning põhjustada murdumist ja liigset väljalangemist. Seetõttu on oluline tagada, et juuksed ja peanahk oleksid terved, niisutatud ning toidetud, et säilitada tervislikuks juuksekasvuks sobiv keskkond.

Viviscali Gorgeous Growth Densifying šampoon puhastab õrnalt juukseid ja peanahka, parandades nii juuste kasvu. Taimsed lõhnaained jätavad juustele kauakestva värskendava lõhna.

Viviscali juukseid tihendav šampoon tagab imelised juuksed, moodustades osa Viviscali täielikust Gorgeous Growth Densifying kollektsioonist. Ainult Viviscali Gorgeous Growth Densifying sisaldab koostisosa Ana:Tel™ – patenteeritud kompleks, mis sisaldab looduslikest allikatest, sh herneidudest saadud kliiniliselt testitud koostisosi. Koos biotiini, keratiini ja tsingiga soodustab Gorgeous Growth Densifying kollektsioon terve välimusega juuste kasvu. Üheksa kasutajat kümnest ütles, et juba pärast ühenädalast tootesarja Viviscal Gorgeous Growth Range+ kasutamist oli nende juuksed tervemad.

Kasutage Viviscali Gorgeous Growth Densifying šampooni osana täielikust Viviscali tootesarjast, mis pakub ainulaadset kahemõõtmelist juuksehooldussüsteemi, ühendades endas seespidiselt (Viviscali Extra Strength toidulisandid) pluss juukseid välispidiselt toitvat eliksiiri, juukseid tugevdavat šampooni ja palsamit).

Viviscali tooted koos pakuvad kiiremat kaitset tervete juuste saavutamiseks.

Lisainfo

Suurus