Terved juuksed

33.00

Kirjeldus

ZinoBiotic+ on spetsiaalne kaheksat looduslikku kiudainet sisaldav segu. Need kiud metaboliseeruvad jämesooles ja soodustavad normaalsete bakterite kasvu. ZinoBiotic+ aitab vähendada vere glükoosisisalduse järsku suurenemist pärast sööki ja hoida normaalset kolesteroolisisaldust. Kiudained soodustavad normaalset sooletalitlust mitmel moel.

KOOSTISAINED:

Vähelõhustuv maisitärklis, kaerast saadud gluteenivabad beetaglükaanid, inuliin, frukto-oligosahhariidid (FOS), vähelõhustuv kartulitärklis, kõrbe-teelehe seemnekestad, guaaraubadest saadud osaliselt hüdrolüüsitud guarkummi, rohelistest banaanidest saadud vähelõhustuv tärklis.

Muud koostisosad

ZinoBiotic+ sisaldab ainult toimeaineid. Tootes pole üldse abiaineid.

Gluteenivaba

ZinoBiotic+ sisaldab spetsiaalseid beetaglükaane kaerast, mis on gluteenivaba ega ole saastunud teiste teraviljadega.

PEAMISED EELISED

  • Tõhus kiudainesegu
  • Soolestiku hea tervis
  • Tasakaalustatud kolesteroolitase
  • Stabiilsem veresuhkrutase
  • Tõhusam ja korrapärasem seedimine
  • Tasakaalus mikrobioom
  • Puhtamad sooled

Saa 27% soodsamalt (purk 24.-), telli ZinoBiotic+ KIT (6+2 ZinoBiotic+ 180ml- kirjuta meile otse liina@trihholoogia.ee)

Saa 35% soodsamalt, telli ZinoBiotic+ KIT (8 ZinoBiotic+ 180ml + 1 ZinoBiotic+ 180ml tasuta- kirjuta meile otse liina@trihholoogia.ee)


Küsi TASUTA nõu Zinzino toodete kohta tervisliku eluviisi konsultandilt Annika Lepikult
Tel. 5083563
E-post: annika.balance@gmail.com
https://www.bebalance.eu/

ANNUSTAMINE

Soovitatav päevane annus: Segage 12 g pulbrit (2 lusikatäit) loksutuspudelis, klaasis või tassis 200 ml veega või segage see meelepärase valmisjoogiga (nt Zinzino LeanShake, puuviljadega smuutijook). Võite seda puistata ka jogurtile, keefirile, hapupiimale või petile. Võtke toidulisandit ZinoBiotic+ iga päev vastavalt enda eelistusele 1 kuni 4 lusikatäit. Mitte ületada soovitatavat päevast annust.

Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist.

JOO VETT! Kiudainete tarbimisel on tungivalt soovitatav juua rohkem vedelikku. Vesi hoiab ära seedeprobleeme, näiteks kõhukinnisust.

HOIUSTAMINE

Kuivas ja jahedas kohas, kaanega kaetult. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

TOITEVÄÄRTUS

Toiteväärtus kahes lusikatäies:

12 g
Vähelõhustuva tärklise segu 4,9 g
Kaera beetaglükaanid 1,0 g
Inuliin 1,8 g
Frukto-oligosahhariidid 0,2 g
Kõrbe-teelehe seemnekestad 0,5 g
Guarkummi 0,24 g
Lisainfo

Kiudained

Muud turul olevad kiudainetooted sisaldavad tavaliselt ainult ühte või kahte tüüpi kiudaineid, aga see ei rahulda teie igapäevast kiudainevajadust. ZinoBiotic+ sisaldab märkimisväärses koguses kaheksat kiudainet. Sel viisil on tagatud igati soodne toime jämesoolele. Jämesooles toimub vähelõhustuva tärklise, inuliini, kaera beetaglükaanide, frukto-oligosahhariidide (FOS) ja kõrbe-teelehe seemnekestade fermenteerumine ning see soodustab soolestiku talitlust mitmel moel. Näiteks aitab vähelõhustuv tärklis vähendada muidu normaalset vere glükoosisisalduse suurenemist pärast söögikorda.

Soole tervis

Tootes ZinoBiotic+ sisalduvad kiudained stimuleerivad heade bakterite kasvu kogu jämesooles. Inimese jämesooles on üle 100 triljoni bakteri ja kuigi paljud neist on meie tervisele kasulikud, on mõned vähem soovitavad. Head bakterid kasutavad toiduks kiudaineid, mis võimaldavad neil soovimatutest bakteritest üle kasvada ja need välja tõrjuda. Head bakterid aitavad organismis kaasa paljudele olulistele funktsioonidele, näiteks meie immuunsüsteemi treenimisele. Need on seotud ka parema meeleolu, vastupidavuse ja tervisega üldiselt. Terve soolestik hoiab terve kogu organismi.

Kiudained aitavad kaasa ka täiskõhutunde tekkimisele (mis aitab söögiisu kontrolli all hoida), kuid samal ajal vähendavad need puhitust. Kui kiudainete mõjul hakkab bakteripopulatsioon muutuma, siis võib tekkida lühike kohanemisperiood, kuid see on mööduv ning soolestiku parema seisukorra saavutamiseks vajalik.

Normaalne kolesteroolisisaldus

Üks kaheksast kiudainest on kaerast saadud beetaglükaanid. Need aitavad hoida vere kolesteroolisisaldust normaalsena.