Terved juuksed

FAIN HAIR ERILINE SOENGUVIIMISTLUS ÕHUKESTELE JA HAPRATELE JUUSTELE

Õhukeste juuste sättimine pole lihtne. Viimasest tulenevalt peavad õhukeste juuste viimistlusvahendid vastama kahele põhinõudmisele: toe ja fikseerimise tagamine juukseid raskemaks muutmata. La Biosthetique stiliseerimistoodete sarjaga on see täiesti teostatav! Fine – peaaegu kaaluta viimistlusvahendid, toovad välja iga loki ja lisavad luksuslikku kohevust õhukestele juustele. 

► Annab juustele rohkem kohevust ja tekstuuri ning tugevdab juukseid

► Mõjub kui antistaatik ega lase juustel „laiali lennelda“

► Fikseerib juustel moodsad aktsendid, neid raskemaks muutmata

► Lisab juustele elastsust ja siidisust

 

SMOOTHING FLUID

Siluv fluid õhukestele juustele

(75 ml) Hind: 20.- 10.- Laos 1tk

Ultrakerge soengufluid loomulikeks soenguteks. Kaitseb õhukesi juukseid säilitades nende pehmuse ja liikuvuse. Ei lase juustel tuules lennelda ja lisab siidjast pehmust. Soeng säilitab oma vormi elastsust kaotamata.

 

 

VOLUME POWDER

Volüümi lisav puuder õhukestele juustele

(14 g) Hind: 17.- Laost otsas

Volume Powder on kõrgetehnoloogiline ülikerge puuder mõjuga 24h. Lisab soengule mahtu, tekstuuri ja püsivust. Juuksed ei muutu raskemaks ega kleepuvaks. Puuder on täiesti nähtamatu! Sobib ideaalselt „bed head“ stiiliks ja kõrgete soengute fikseerimiseks.

 

Alexander Dinter

Loominguline juht

LA BIOSTHETIQUE

Miks õhukesed juuksed vajavad erilisi viimistlusvahendeid?

Alexander Dinter: Sellepärast, et tasakaalustav mõju on vajalik. Õhukesed juuksed on looduse poolt väga liikuvad. Üldiselt on see hea omadus, aga see kogub ka staatilist elektrit, mis omakorda takistab soengu head fikseerimist. Ideaalne viimistlusvahend peab toetama juuste omadusi, kompenseerides nende nõrku külgi.

Mida siin rasket on?

Tasakaal liikumise vabaduse ja kontrolli vahel, mille peab tagama soengu viimistlusvahend – see on raske ülesanne. Vaja on leida mõlemat omadust ühendav koostis: raskuse kadu ja efektiivne fikseerimine. Viimases on Fine sarja tooted kõige paremad.

Avaldage saladus

Enne fööni kasutamist tuleb keraamilise harja abil kanda juustesse meie Volumising Lotion vedelik ja soeng muutub märgatavalt kohevamaks. Ärge unustage, et samuti muudab juuksed visuaalselt kohevamaks juuksevärv. 3D-efekti saavutamiseks võib kasutada spetsiaalset salgutamise tehnikat ja juuksed näevad välja paksemad. 

Ostukorv
Registreeru meie kliendiks