Terved juuksed

Ostes ükskõik millise Crescina toote, mille ostusumma ületab 30€, saad kingiks juurde BIOFARMACIJA BioTsink toidulisandi nahale, juustele, küüntele, luudele, vererõhule, immuunsüsteemile ja kaalulangetuseks. Pakkumine kehtib ka soodushindadega toodetele.

Crescina ei ole lihtsalt üks järjekordne juuste väljalangemise vastane vahend, mille toime on tavaliselt suunatud juuste väljalangemise aeglustamisele või takistamisele.
See on välja töötatud juuste füsioloogilistest (mitte pataloogilistest) põhjustest tingitud juuste hõrenemise takistamiseks ja juuksekasvu korrigeerimiseks, kui juuste arv ja kvaliteet on hakanud juuksenääpsu talitlushäirete tõttu järk-järgult vähenema.
Põhikoostis, mis on kaitstud Šveitsi patentidega (kokku 8), sisaldab kaht aminohapet, tsüsteiini ja lüsiini (need on juuste keratiini peamised koostisained) ning spetsiaalset kasvufaktorit glükoproteiini ja veresooni laiendavat ainet.
Uuringud näitavad, et selline koostis stimuleerib juuste loomulikku kasvu ning mõjutab aktiivseid ja osaliselt aktiivseid juuksenääpse. ​
Crescina soodustab paremat juuste füsioloogilist kasvu ja tugevdab juuste struktuuri.
Spetsiaalsed valemid eraldi meestele ja naistele.

TAGASISIDE:
Ma plaanisin teha 4-kuuse kuuri ja siis vaadata, mis juustega juhtub. Kasutan Crescina 500 juuksekasvu taastavaid ampulle. Praegu, pärast 2 kasutamiskuud, on juuksed küll oluliselt paremaks läinud, kogu juukse struktuur ja olemine on muutunud paremaks.

Kadri

Näitan 1–16 tulemust 19-st

Ostukorv
Registreeru meie kliendiks