Terved juuksed

Dr. Sebastiano Zappala on õpetanud trihholoogiat üle 30 aasta, 1995. aastast alates Skandinaaviariikides ja Baltimaades. Alates 1998. aastast V.L.T. meetodit (vaakum-lümfimassaaži ja osooniteraapiat). Alates 2002. aastast T4 meetodit (Tricoderm tooted koos eelpoolnimetatud aparaatsete protseduuridega).  

T4 (Trihholoogia 4 faasi) T4 meetod on 10 aastat kestnud uurimustöö ja katsete tulemus. Tricoderm toodetega Skandinaavias, kus inimeste peanahk ja juuksed on tundlikumad, kui mujal maailmas. Lisaks toodetele olid katses aparaadid ja metoodika (omavahel seotuna tooted, tootekombinatsioonid, hooldused ja ravi kestus). Uurimustöö tulemuse protokollile on 2002. aastast juuste- ja peanahaprobleeme palju lihtsam lahendada. Dr. Sebastiano Zappala garanteerib,et 95% juhtudest on positiivne ravitulemus. 

T4 meetodi puhul on kasutatud nii tooteid kui seadmeid ja neid on testitud rohkem kui 10 000 inimese peal, analüüside, küsitluste ja ravikuuridega. Analüüsid on tehtud Helsingis (Helsingin Tricology Center) ja erinevates trihholoogiale  spetsialiseerunud salongides Skandinaaviamaades ja Baltiriikides. Meetod on väga lihtne ja selle kasutamine annab väga häid tulemusi levinumate juuste- ja peanahahaiguste ravis, lisaks märgatavat leevendust krooniliste ja pärilike haiguste puhul nagu kiilanemine, dermatiit, psoriaas vm. 

Enne ja pärast ravi